Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A XV. Kerület mely részén...

A XV. Kerület mely részén érdemes ingatlant keresni?

Figyelt kérdés
Rákospalota, Pestújhely?
2018. nov. 9. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Újpalotán lakom 6 éve. Rákospalotát engedd el, nagyon puttó környék. Újpalotának az újpesthez közeli része (sárfű utca, nyírpalota út) balhésabb, de ne láss mögé többet, nem egy hős utca természetesen, csak ha nyugodtabb környéket keresel, akkor erdőkerülő utca/zsókavár utca az ideális választás szerintem. Én ezen a környéken lakom, a közlekedés kiváló (fő térről 20 perc a blaha), a környéken lidl, aldi, cba, tesco, parkos környezet, tenisz pálya, több focipálya, edzőtermek és egy köpés az asia center is.
2018. nov. 12. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, kőrakás park is nagyon rendben van, de az kicsit drágább, az a helyi "rózsadomb". :) Persze csak a magunkfajta prolik viszonylatában.
2018. nov. 12. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kimerítő választ!
2018. nov. 12. 16:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon ajánlom ezt a kerületet! Ami előny: jó a közlekedés és sok a zöld illetve van sok bevásárlási lehetőség. Hátrányok: egyre több a "c" típusú, alkesz, drogos, csöves illetve ezek keverékei. Továbbá koszos, zajos, az újpalotai lakótelep egy része - különösen a Vásárcsarnok környéke - egy hányadék. Van néhány jó utca, park, de ebben kb. ki is merül. Én 3 éve lakom a kerületben, de már költöznék innen (valószínűleg fogok is hamarosan). A tesóm 12 éve költözött a lakótelepre, és ő is a költözést tervezi. Nekem ez a véleményem, lehet, valakinek bejön a környék, nekem nem annyira. Ja és az egyesnek igaza van, Rákospalotát is kerüld (főleg az Újpest és az M3-as közé eső részét)
2018. nov. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
OK, köszönöm! Igen, a közlekedés nagyon csábító, de akkor ezek szerint maga a kerület annyira nem jó.
2018. nov. 12. 17:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért azt nem mondom, hogy az egész kerület sz.r, de sajnos a nagyobbik része az, legalábbis az, ahol én napi szinten megfordulok. Pestújhelyet nem ismerem annyira, de néha át szoktam rajta utazni, hát, amit látok belőle, nem túl bizalomgerjesztő. De biztos lesznek majd itt olyanok, akik jobban ismerik a kerületet és azok talán pontosabb leírást fognak tudni adni.
2018. nov. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!