Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ha külföldön szeretnék ingatla...

Ha külföldön szeretnék ingatlant venni annak mik a feltételei?

Figyelt kérdés
Tegyük fel tetszik egy ház Olaszországban vagy Spanyolországban, és pénzem is lenne rá. Ezt simán csak kifizetem és ennyi, ott élhetek ameddig akarok?

2018. nov. 15. 23:54
 1/2 anonim válasza:
miért ne élhetnél? EUs ország. addig maradsz ameddig akarsz ha veszel magadnak egy házat.
2018. nov. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is szeretnék, de az alábbi nehézséggel találkoztam:

kétnyelvű szerződést kell kötni, hogy értsem, és nem tudom, hogy szerezzek az idegen országban olyan ügyvédet, aki csinál ilyet. Mert a kinézett ország nyelvét nem beszélem anyanyelvi szinten, de még csak középfokon se, alig társalgási szinten.

Biztos van még más nehézség is, ha majd előrébb lépek az ügyben.

Pl. az, hogy ELVILEG tilos két állandó tartózkodási helyednek lenni, és minden alkalommal ha túlléped a 3 hónapot, be kell jelentkezni ott az idegenrendészetnél.

GYAKORLATBAN állítólag senki nem üt rajtad, ha mind2 lakhelyeden állandóra vagy bejelentkezve.

2018. nov. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!