Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Önkormányzati lakás indoklás?

Önkormányzati lakás indoklás?

Figyelt kérdés
Valaki aki jól fogalmaz segítene? Önkormányzati lakást szeretnék pályázni, és kérnek indoklást, hogy miért nekem kellene adniuk. Lényeg, hogy jelenleg 5-en élünk egy panel lakásban, a kisfiammal, és a nagyszüleivel, jelenleg GYED-en vagyok. Szociális alapú pályázatot szeretnék megnyerni. Egyedülálló anyuka vagyok. Mit írjak ehhez a részhez, miért nekem kellene adniuk a lakást? Köszi a válaszokat. Mégegy kérdés, hogyha van kutyám, az ugye nem kizáró ok? Meg kellene említeni , vagy ez nem befolyásolja a dolgokat?

2018. nov. 16. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Nagyszülők, gyerek és te, az 4. Ki az ötödik? Mekkora panel?

Egy gyerekkel nem sok esély van, én az ügyintézővel beszélgetnék, mert az se mind1 melyik kerület. Biztos segít okosan kitölteni.

2018. nov. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
3.kerulet, az 5.fő a testvérem.
2018. nov. 16. 11:00
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem pont ezzel indokold, hogy egyedülálló anyaként gyeden esélytelen, hogy piaci alapon bérelj lakást, de ahol most vagytok, az csak ideiglenes, mert nagyon szűkös. Ezért szeretnél hosszútávi megoldást, ahol biztosítva van a lakhatásod. (és nem vagy kiszolgáltatva a tulajdonosnak, hogy esetlegesen eladja a fejed fölül a lakást, mert akkor nincs hova menned.)


Valami ilyesmit. Kutyát nem tudom, megemlítsd-e. Nagyon kétélű. Lehet, hogy negatívan veszik, merthogy mindent tönkretesz (bár azt úgyis neked kell helyrehozni), zavarja a lakóközösséget, vagy pozitívan veszik, hogy gondoskodsz arról, aki hozzád tartozik.

Lehet, inkább nem említeném, ha nincs konkrét kérdés kisállatra.

2018. nov. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
56 nm-es panel
2018. nov. 16. 11:06
 5/5 A kérdező kommentje:
#3-as! Tökéletes!!! Köszönöm, nagyon jó !!
2018. nov. 16. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!