Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A budapesti Füredi lakótelepen...

A budapesti Füredi lakótelepen mennyire zavaró a repülők zaja?

Figyelt kérdés
Tervezünk ott lakást venni, a környék tetszik, viszont a repülők zaja eléggé zavaró volt mikor ott jártunk. A mindennapokban ez mennyire zavaró? Lehet tőlük aludni?
2018. nov. 17. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól is függ, melyik leszállópályát használja éppen Ferihegy. Ha felújítás van, azt is, amelyik közel van a lakótelephez. Pécelen lakó ismerőseim szerint még nekik is zavaró.
2018. nov. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Igaz én nem ott lakom de nem messze tőle. (Adria sétányba) itt is hallani őket mondjuk én már megszoktam. Éjszaka nem szoktam felkelni rá. Napkozbe, lefekvéskor hallani néha de szerintem egyáltalán nem vészes.Nem mindegyik olyan hangos.
2018. nov. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Láttál már közelről felszálló vadászgépet? Na ez csak eggyel kisebb hangerő. Legalább nem sivit. (Laktunk régebben Pápa közelében, most Rákoscsabán vagyunk).
2018. nov. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az ott lakók idővel megszokják. A villamost hallgatni 3 percenként, vagy a körút zaját állandóan sem annyira kellemes, mégis megyzokható.

Fűút mellett lakom, bár hátsó oldalon. Már inkább az a fura, ha nem hallom az állandó forgalmat. :)

2018. nov. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
:D Jaj,biztos nagyon zavaró..ellenben a két percenként elzúgó troli az nagyon csendes.
nov. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!