Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Melyik nagyvárosban érdemes...

Melyik nagyvárosban érdemes lakást venni? Olyan érdekel, ami most olcsó, de pár éven belül többet fog érni valószínűleg. Van munka, felsőoktatási intézmény, jó a közbiztonság.

Figyelt kérdés
2018. nov. 18. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Debrecen.

És bár lesznek akik nem értenek vele egyet, de Pécs is

tisztul, de még nagyon alacsonyak az árak. Befektetésnek az egyetem környéke ajánlott.

2018. nov. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Vilnius.
2018. nov. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Én Debrecent nem mondanám a munkalehetőség szempontjából kedvezőnek.


Persze attól is függ,hogy milyen állást keresne a kérdező, felsőfokú/középfokú végzettséggel, vagy esetleg bármit elvállal.


Családtagom gazdaságinformatikus. Évek óta keres állást ezzel a végzettséggel, és bár dolgozik, de nem a diplomáját hasznosítva.

2018. nov. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Nagyvárost kérdezel, de én megemlítem Gyöngyöst is.


Felsőoktatási intézmény is van, Budapesttől sincs mesze, van munkalehetőség is.


Olyat ne kérdezz,hogy melyik nagyvárosban olcsó a lakás, ami majd aztán drágább lesz... Itt elfogadható árban vannak a lakások is. Azt meg senki nem tudja,hogy drágább lesz-e. Vélhetőleg igen.

2018. nov. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#3

Mivel a Kérdező nem emelte ki külön, hogy "Van e mikrobiológusnak, vagy légtornásznak munka" így feltételezhető, hogy bolti eladó, óvónő, rakodó, tanár, gk.vezető, kőműves, villany, vagy vízszerelő, ápolónő, biztonsági őr, benzinkutas...stb.

Ezeknek - azaz az átlagembereknek - Debrecenben is van bőséggel munkalehetőség.

2018. nov. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
A kérdező azt sem emelte ki, hogy magyarországi nagyvárosra gondol-e, így nálam kapott egy zöld pacsit Vilnius. :-)
2018. nov. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Magyarországi városra gondolok, igen. Vilnius miért olyan jó amúgy, hogy ketten is írtátok? :)
2018. nov. 18. 19:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Debrecen mar nagyon draga sajnos, de tovabbi novekedes varhato. Gyongyost irtak fentebb, hat... 10 milla korul mozognak a 1,5 szobas lakasok. Ennyiert tudsz venni Nyiregyhazan, Bekescsaban, Szolnokon, Dunaujvarosban, Nagykanizsan, Pecsett es Kaposvaron is. Ezek kozul Szolnokon es Dunaujvarosban mostanaban volt nagy aremelkedes, Nagykanizsa pedig nem megyeszekhely, ezert a tobbi kozul valasztanek.
2018. nov. 20. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!