Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Fundamenta hiánypótlás utáni...

Fundamenta hiánypótlás utáni kifizetés?

Figyelt kérdés
2018 augusztusávalal letelt a 3 hónapos kiutalási időszak (amiben meg lett jelölve a lakáscél, és minden szükséges adat). De mivel Adásvételit csak október közepén írtunk, ezért a hiánypótlást (földhivatal által érkeztetett eredeti adásvételi) október 18-án adtam fel. Ez hozzájuk 24-én meg is érkezett, és vártuk, hogy az általuk írt 30 napon belül kifizessék. Letelt a 30 nap és a telefonos ügyfélszolgálaton is megerősítették, hogy valóban, de még nem dolgozták fel. Annyit tudott tenni, hogy ráírta "sürgős". Viszont nekünk a banki hitel miatt lassan SOS lenne, hogy fizessenek. Lehet valamit tenni, hogy végre fizessen a Fundamenta, valahogy megsürgetni őket, hogy az általuk is beismert határidőn túl végre teljesítsék a kötelességüket?

2018. nov. 28. 10:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Gondolom még nyögik az utolsó rohamot a törvénymódosítás után.

De egyébként is utolsó nap fizetnek. Nekem is utolsó napon fizették ki a hitelt, úgy hogy semmi akadály nem volt, és akkor is rájuk kellett telefonálni párszor


Ha tutira egyértelmű, hogy lejárt a határidő amit a szerződésben vállalnak, akkor finoman el kell kezdeni fenyegetőzni a fogyasztóvédelemmel, arra ugranak mindenhol

2018. nov. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Fundamenta rossz, hagyd a fenébe.
2018. dec. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!