Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ha idáig csak ingatlanos...

Ha idáig csak ingatlanos jelentkezett, akkor valószínűleg túláraztam az ingatlant?

Figyelt kérdés
1 hét alatt tudom hogy nem kell csodát várni, de kb 15 ingatlanos felkeresett már, viszont egy vevőjelölt sem. Pedig netes böngészéseim - árelemzéseim alapján reális áron árulom a lakást.

2018. dec. 1. 11:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Hadd lám, és megmondom.
2018. dec. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Ez attól függ milyen lakás. Ha 1-2 szobás Bp-i vagy megyeszékhelyi, akkor igen. Ha nagyobb értékű, akkor nem, ott mindíg több idő kell az értékesítéshez.
2018. dec. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Részletes leírást/fotókat tettél közzé? Várj még azért,akit érdekel keres,és alkudik ha magasnak találja. Az nagyon fontos,h ahol árulod mennyire kelendőek az ingatlanok. Ahogy az első is írja. Még Budapesten is vannak olyan részek ami kevésbé népszerű. És persze attól függ milyen a lakás.
2018. dec. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
7%
Én kimondom: Úgy túláraztad így látatlanba kb. feleannyit ér.
2018. dec. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy fele annyit érne, panelnél nincs akkora szórás, van aki a lekuppant lakását 2 milkával olcsóbban hirdeti, ez felújított, egy fullosat 3ért drágábban adnak, szóval szerintem középárért árulom.


Részletes leírást, képeket is töltöttem fel.

2018. dec. 1. 14:48
 6/11 anonim ***** válasza:
97%

Rossz az időpont!

Télen, decemberben, év végén, karácsony előtt öt perccel, az embereket más köti le. Ha nem sürgős, várd meg a tavaszt, a nyarat, mert csak az idődet lopják.

Ettől függetlenül, legyen szerencséd!

2018. dec. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ebben lehet valami, kedves utolsó!


Hirdetem, nem egetrengetően sürgős azért, bagóért nem adom el

2018. dec. 1. 15:01
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem kell azért a nyarat megvárni, de igaza van annak, aki írta, hogy nem most kell elkezdeni hirdetni. Vedd le a hirdetést, év elején, de inkább január végén kezdd el nézegetni a hasonló hirdetéseket, lehet hogy két millával fentebb megy mind :). Decemberben még eladják, amit tudnak és engednek is az árból, január - februárban pihen az ingatlanpiac, inkább februárban kezd éledezni. Valamint év közben is emelkedhetnek az árak. Te tudod mennyire sürgős, stb de most vedd le azt a hirdetést, feleslegesen idegesíted magad.
2018. dec. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6-os vagyok és egyetértek a 8-al, hogy most le kellene venni a hirdetést. A potenciális vásárlók felé rossz üzenete van az olyan hirdetéseknek, amik hónapok óta fent vannak és nem keltek el.
2018. dec. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én attól tenném függővé a hirdetés fennmaradását,hogy mennyire sürgős eladnod a lakást.

Valóban a téli hónapok nem a legideálisabbak a költözésre, emiatt a vásárlásra sem. Viszont aki keres, az ilyenkor is keres, főleg Budapesten. Mindenki tart attól,hogy még brutálisabb áremelkedést hoz a következő év, ezért vannak olyanok akik még az idén szeretnék legalább kiválasztani a lakást, aztán majd januárban továbblépni a vásárlás ügyében.


A gyerekem pl. decemberben diplomát védett, januárban államvizsgázott, ezért pont decemberben kezdtük el komolyabban keresgélni a lakást,hogy mikor kikerül a kollégiumból, a diploma a kezében lesz, és dolgozni kezd, ne kelljen ingáznia.


Nem egyedi eset voltunk, tudom.

2018. dec. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!