Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ház 5 millióért?

Ház 5 millióért?

Figyelt kérdés
Elöljáróban bár a kategóriától eltér, de rengeteget veszekszik velem anyám, igaz felnőtt ember vagyok, de becsületesen el járok dolgozni, sok mindent én veszek meg magamnak, hál istennek tudok félre rakni pénzt. Álmodozás az élet megrontója, de én már így 21 évesen nagyon gondolkodom egy ház vásárlásán, valami kis faluban, mégha lemondásokat, áldozatot kell ezért vállalni, gondolok itt korai kelésre, buszozásra. Most nagyjából úgy kalkulálok, ha minden jól menne a jövőben is munka terén, akkor kb. 2-3 éven belül össze tudok szedni egy 2.5-3 millió forintot, némi hitelt felvállalva talán tudnék házat venni. A kérdés, hogy egy élhető ház, élhető helyen kijön-e egy 5-6 millióból? Apám szerencsére rendes, ő is, nagyanyám is adna bele. Sztem lehetetlen küldetés. 21/F
2018. dec. 3. 00:52
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Én várnék vele amíg lesz egy komoly barátnőd. Bár mire összegyűjtöd 2-3 évig addigra meg is lesz az is és már nem akarsz majd házat venni, vagy nem egyedül.
2018. dec. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Falun tudsz találni olcsó albérletet.
2018. dec. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Áh isten ments, albit azt soha. :D Amúgy köszi. :D
2018. dec. 3. 01:01
 4/7 anonim ***** válasza:
62%

A helyedben varnek a haz vasarlassal mindaddig, amig nincs komoly parod, akivel a jovot is egyutt tervezed. Ugyanis lehet, hogy a paroddal kozosen mashol akarnatok lakni, mint ahol egyedul megvetted a hgazat, raadasul lehet, hogy a parod es csaladja is beleszallna a vetelarba, es akkor egy olyan hazat tudnatok venni olyan kornyeken, ahol a leendo gyermeke(i)tek is elfer(nek), tud(nak) suliba jarni, stb.

Jo otlet a takarekoskodas, de en nem 2-3 evet varnek, hanem amig komoly parom lesz.

2018. dec. 3. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%

Ne akarjátok már erőszakkal megnősíteni, hiszen még csupán 21 éves és nem is élt.

Bőven ráér 10-15 év múlva megnősülni, amikor már tud egy komolyabb gondolkozású lányt találni magának.

2018. dec. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

En 20 evesen vettem lakast, de kulfoldi melobol sporolt penzel. Es vigan el voltam a sajat kis kuckomban.

Komoly parom alig 29 evesen lett, addig jo nagy hulyeseg lett volna alberlet/mamahotelben vakarozni.

Leheto legrosszabb otlet hogy varjon baratnore (amugy lehet van neki).

2018. dec. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hol akarsz lakni, az ország mely részén nézelődsz, mely településeken, mivel ebből a szempontból sem mindegy a dolog! Amúgy ahogy néztem, például Fejér megyében, Kislángon vannak nagyon átlagos (kissé felújítandó) állapotú, 70-80 m2 körüli 2 szobás családi házak 5 millióért. A "világ végének" is mondják ezt a falut, mert helyben szinte semmi lehetőség nincs, a legközelebbi nagyobb városok Enying 15 km-re, Székesfehérvár 40 km-re van, viszont szerencsére 40 percenként megy a busz egész nap!
2018. dec. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!