Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A VIII. kerületben terveznek...

A VIII. kerületben terveznek valamit ezekkel a 120-150 éves lepusztult földszintes házakkal?

Figyelt kérdés

Úgy tudom szinte mind önkormányzati tulajdon, és nagyon megdrágultak a telkek arrafelé (ahogy máshol is). Bontás van valahol készülőben? Vagy valami új építése arrafelé?


A Magdolna utca, Lujza utca, Karácsony Sándor utca, Dankó utca környékéről beszélek.


Nem hallott valaki valamit? Nem számítok a Corvin negyedhez hasonló városfejlesztésre. A Magdolna-Orczy programot ismerem, de azon túl értem. Jönnének-e ide egyáltalán beruházók?



2018. dec. 10. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Annyi térfigyelő kamerát szerelnek rájuk, amennyi csak fér, ezek majd eltakarják a ház romos állapotát.
2018. dec. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ott lakókkal nem tudnak mit kezdeni, tehát kétséges,hogy nagyobb bontást/építést terveznek.Legfeljebb a veszélyes, bontásra ítélt házakkal kezdenek valamit tűzoltásszerűen.
2018. dec. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!