Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A városliget újjáépítése...

A városliget újjáépítése várhatóan mennyivel fogja megemelni a körülötte lévő lakások árait?

Figyelt kérdés
Van egy 27nm-es földszinti lakásom a Dembinszky utcában, 14,5 millióért vettem két éve. Tudom hogy már most többet ér (annak ellenére hogy vizesednek sajnos a falai), de szerintetek ha a városliget elkészül akkor kb mennyit fog érni? Galériás lakás és a lichthofhoz csak innen van hozzáférés olyan mint egy saját mini udvar.

2018. dec. 16. 10:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez most sem ér sokkal többet, a Városliget felújítása nem hinném hogy dob a latba, eddig sem volt rossz.

Viszont az hogy földszinti és vizes is, az ront az értékén.

2018. dec. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Azon a környéken így is átlag felettiek az ingatlan árak, szerintem annyit fog csak emelkedni, amennyit normális esetben is emelkedne.

Nem változik a lokáció, így is kiemelt központi rész környékén van a Dembinszky utca, sajnos a parkolási anomáliák nem tettek most jót a környéknek.

2018. dec. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Hat ne haragudj, de az egy nagyon béna környék. Biztos nem vettem volna meg ennyi pénzért azt. 25ért vettem tavaly emeleti erkélyes kétszobásat az újlipótvárosban.
2018. dec. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hat egyaltalan nem bena kornyek. Ha megnezed a kulfoldi fovarosokat akkor lathatod hogy a hasonlo parkok koruli ingatlanok a legdragabbak. Magyarorszagon ez eddig nem volt jellemzo, de szerintem egyre inkabb az lesz, foleg a park felujitasaval.
2018. dec. 16. 19:20
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy ingatlanost kérdezz meg!

Számomra vizes lakás semmit nem ér.

2018. dec. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%
Hát nekem a földszinti az eleve kizáró tényező. Így pedig, hogy vizesedik is, tényleg necces.
2018. dec. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Hat egyaltalan nem bena kornyek. Ha megnezed a kulfoldi fovarosokat akkor lathatod hogy a hasonlo parkok koruli ingatlanok a legdragabbak. Magyarorszagon ez eddig nem volt jellemzo, de szerintem egyre inkabb az lesz, foleg a park felujitasaval"


Ne mondd már :D Külső-Erzsébetváros, egy ócska, proli környék. Esetleg az Andrássy út és vonzáskörzete ér valamit, de ez sajnos nem. Így, hogy földszinti és vizes is. Legjobb esetben egy 17 millió, de tényleg a legjobb esetben. Azonnal újítsd fel.

2018. dec. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Idovel lassan a lakokozossg es a kornyek is at fog rendezodni es egy jo kornyek lesz belole mert minden adottsaga azt jelzi. Egyebkent mar fel van ujitva csak be kell szerelni egy paramentesitot vagy egy szelloztetorendszert kell kiepiteni.
2018. dec. 18. 08:43
 9/10 anonim ***** válasza:

Őszintén ha felújítva is vizes, mit akarsz? Senki se fog ilyen lakásba költözni, hogy páramentesítőt kell járatni.


Ennyi pénzért neked nagyobbat jobb helyen szereztem volna tavaly!

2018. dec. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Legpártatlanabbul megkérdezhetsz egy értékbecslőt, olyat, aki építész és belelát a NAV eladási statisztikáiba. Ne a hasonló hirdetések áraiból indulj ki, mert ott minimum 10%-ot ráraknak mindenki "hátha" jelleggel és kitudja hány év óta árulja, és ne is ingatlanost (aki bólogat a magasabbra, csak bízd meg, aztán majd utána próbál alkudni). Vagy ha nincs rá pénzed, max. a Duna House Tranzakciószám Becslését tudod még nézegetni. Szerintem nem rossz a környék, mert a Keletin már kívül esik és elvileg jól kiadható egyetemistáknak, és szerintem is drágább lesz, ha száz év múlva kész lesz a Liget és nem csak poroz az építkezés, de a Dembinszky azért elég forgalmas, bedugulós, és a földszintieket mindig sokkal nehezebb eladni, pláne, ha vizes...
2018. dec. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!