Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Győr vagy Veszprém jobb város...

Győr vagy Veszprém jobb város élhetőség szempontjából?

Figyelt kérdés

Két város között gondolkodom lakásvásárlás szempontjából.

Ki melyikkel szimpatizál munkahely, üzletek, a város hangulata, lokációja szempontjából?



2018. dec. 16. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Munkahely szempontjából egyértelműen Győr. Az Audi többször bővítette gyárát, növelte a munkaerő kapacitást, és az legalább helyben van! Veszprémben másról nem igazán tudok, mint az Algida, de az meg szezonális gyári munka, biztosabb megélhetés miatt a Veszprém vonzáskörzetében élők is inkább Fehérvárra járnak dolgozni.
2018. dec. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Nem fekete-fehér a kérdés, mert amennyivel jobb az álláslehetőség Győrben, annyival magasabbak a lakásárok, ill. bérleti díjak.

Kérdező! Fordítva csináld! Először keress állást Veszprémben. Ha nem találsz, akkor keress Győrben. És értelemszerűen ott lakj, ahol állást találtál.

2018. dec. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Mellett ne városba akarj élni lassan már egy tűt se tudsz leejteni
2018. dec. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szfvár ?
2018. dec. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Veszprémben amúgy egész sok cég van, ballufftól a pennyig, szerintem munka is akadna, nem tudom mi a szakmád, de azért nem lehetetlen itt találni. Én itt élek igazából egy csendes kisváros, az óváros és a völgy szép, nincsenek nagyon nagy távolságok, most már a buszok is jól összekötik a város egyes részeit. A pláza nem túl nagy és nincs is benne dok bolt, de cserébe a tesco és az interspar mellett minden van. Közel a bakony is, bármikor el tudsz menni kirándulni, nyáron hamar lent vagy a balatonon. Telen kihalt a város, de mikor jobb az idő újra kipakolják a cukraszdák, éttermek és kávézók az asztalokat és újra él. Az utóbbi években egész tiszta lett, minden reggel takarítják a közmunkások a kosduth utcát és a belvárost. Pest kb 1 óra már csak és fehérvár sincs már messze oda is kb 20-25 perc alatt odaértünk 3 hete. Győrben néhányszor voltam, hát szép, de túl nagy és piszkos, nem éreztem annyira barátságosnak.
2019. jan. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!