Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mennyit érhet ez a budapesti,...

Mennyit érhet ez a budapesti, második kerületi lakás?

Figyelt kérdés

A napokban bejelentette a főbérlőm, hogy jövőre eladja az albérletem, ha lejárt a szerződésem. Nem ért meglepetésként, már én is mondtam neki korábban, hogy megvenném. Három éve élek ott, és nagyon szeretem a környéket. Szeretném reális áron megvenni.


Szerintetek mit érhet a lakás?


A második kerület nagyon frekventált részén van, a Margit körútról nyíló utcában. A 4-6 villamos 3 perc séta.

Mindössze 30 négyzetméteres, utcai nézetű, hatodik emeleti a lakás. Ez a háztömb legfelső emelete, a lakás mégsem tetőtéri, hanem teljes értékű.

A kis méret ellenére ki van benne alakítva két külön szoba, külön konyha, külön fürdőszoba, mind élhető térrel.

Napfényes, utcai nézetű, az ablakból egyik irányba nézve látni a Dunát (nem közvetlen rálátás, ki kell hajolni az ablakon), de a Gellérthegy is látható.


A berendezés, a lakás viszont teljesen felújítandó. Az összes gépészet, a bútorok a hatvanas éveket idézik, az ablakok korhadtak, a fa padló szintén cserére szorul. A fűtése, melegvíz-ellátása teljesen elektromos, gáz nincs bevezetve. Gyakorlatilag full felújítást igényel.


Köszi!


2018. dec. 23. 12:28
1 2
 1/19 anonim válasza:
73%
Fotók és konkrét megtekintés nélkül: 30-35M
2018. dec. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
37%
Én most adtam el a budai lakásomat, 36 m2 60 millióért.
2018. dec. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
22%
II. kerület az egyik legdrágább kerület. Több milliós összeg is lehet
2018. dec. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
16%

12-15 millió.

Vannak beteg emberek. Svájcban vannak hasonló árak, mint amit egyesek írnak.

10 éve gimiből mindenki pestre ment egyetemre, ma konganak a lakások az ürességtől.

2018. dec. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
10 millióból egy lepukkant panelt nem tudsz venni a havannatelepen a tizediken ahol ázik a tető minden esőnél meg disznót vágnak a tetőn.
2018. dec. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Csak az a baj, hogy pl Jászfényszarun 25 millióért 150nm es csodát kapsz. Autópályán 30 perc a hungária körút. Te vehetsz a belvárosba akármit, ha onnan 30 perc a város másik része. és Jászfényszaruról meg a Mátra látszódik
2018. dec. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
21%

Keresgélj az ingatlan.com-on, legjobb lenne ugyanazon utcában lévőket nézni.

Mert simán lehet 18 és 30 millió között bárhol az ár, bár ahogy írtad, hogy teljes felújításra szorul, mindenképp értékcsökkentő tényező. Persze ez sok vevőt nem riaszt el, így egyből a saját igényeire tudja formálni egy felújítás során.

2018. dec. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
46%
1-1.2 millió Ft/m2 alapár majd innen felfelé.
2018. dec. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
57%

Inkább 800e/nm-től indulnak az árak... Csak kis lakásokra szűkítettem.


[link]

2018. dec. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
76%

Annyiba kerül, amennyiért megveszik.

Itt 450nm es telek 2 szintes régi ház 34m. Én nem vennék egy lyukat ennyiért pár km rel arrébb.


[link]

2018. dec. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!