Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Tényleg gáz panelben élni?

Tényleg gáz panelben élni?

Figyelt kérdés
Szerencsére, vagy nem szerencsére, de inkább szerencsére, hogy összegyűlt a pénzem panellakás vásárlására. A szüleim nagyon húzzák a szájukat, igazából nem tudom miért. A leendő lakás egy 10. emeletei lakás, voltam benne, baromi jó idő volt, pedig a fűtés se ment, hőszigetelt ház, a lakóközösség is rendes. Ezzel szemben pont szüleim húzzák szájukat, akik egy feleslegesen nagy hodályt felépítettek, egy domboldali ház, amit állandóan átfúj a szél, nyáron 35-36 fokok vannak bent, s bár a panoráma ott is szép, viszont onnan a 10.ről szinte az egész várost belátni, még szebb a kilátás, s közel vagyok mindenhez, a net is baromi jó. Valóban olyan gáz lenne ez? Panelproli vagyok?
2018. dec. 31. 01:43
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
S még valaki mondaná, én gyűjtöttem össze rá pénzt, nem segítettek.
2018. dec. 31. 01:44
 2/16 anonim válasza:
100%
Van akinek nem tetszik a panel. De van akinek igen. Ha neked tetszik akkor hajrá! Magyarázdd el a szüleidnek miért így döntöttél biztos megértik.
2018. dec. 31. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
Bár néha átfog halatszódni ahogy a szomszédod szexel, és néha meg össze fogsz kapni néhány lakótárssal. Én családi házban, és panelban is laktam (jelenleg panel) már. Töl jó, ha nincsenek barmok.
2018. dec. 31. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én utálom, 9 évig éltem társasházban és nagyon utáltam.

De családi házban is kifoghatsz kretén szomszédot.

Ha a ház műszaki állapota rendben van, a ház pénzügyei rendezettek, és neked megfelel, akkor hajrá!

(mielőtt megveszed a tetőszigetelés állapotáról győződj meg)

2018. dec. 31. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szüleid fognak ott lakni, ha neked jó akkor kinek rossz?
2018. dec. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Függetlenül, hogy nekem nem tetszik a paneléletforma, te attól teszel függővé egy lakásvásárlást, hogy egy ezredik Gipsz Jakab mit szól hozzá? ... holott neked minden szempontból megfelelne? Nem mondod komolyan!
2018. dec. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A 10. csak klímával lesz elviselhető, fűt a homlokzat és a tető. Beázás gyakori lehet, tényleg nézz szét fenn. Mivel legfelül leszel, a zajokat többnyire megúszod. Viszont mivel rengeteg a lakó, abból lesz sok hülye, kutyát belesza ratjta a liftbe és hasonlók. Nálunk legfelülre a fordulóba endszeresen becuccoltak a csövesek. És van olyan, hogy nem működik a lift, de ez ritka.
2018. dec. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

vilag eletemben panelban eltem.

Nekem ez a termeszetes,En csaladiban nem erzem jol magam.

10.emeletre viszont akkor sem koltoznek ha fizetnenek erte.

ahogy mar elottem irtak,meleg,beazhat,csovesek a zaro szinten....

valahogy mindig sikerult a 8.ra koltoznom,a kilatas innen is pazar,szunyog mar ide sem jon fel szerenyere,nyugodtan lehet az erkelyen uldogelni nyari esteken.az utca zaj is elhalkul mire feler idaig😂

2018. dec. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

41 éve élek panelban én szeretem, bár lassan szeretnénk már családiba menni. Őszintén szólva csak pár hónapig lakott alattunk egy vadbarom akit elüldöztek egyébként általában jó.(néha kiabálás,fúrás és dohányszag az van ha olyanok a szomszédok)

4 helyen laktam ennyi idő alatt.

Viszont én is csak 10 emeletesnél 3-8 emeletet választanék mást nem... 4 emeletesben meg 2-3. Építész mérnök Édesapám is panelban él, ő is elviseli, mondjuk ő sokat van a nyaralójában nyáron...

2019. jan. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem ázik be a tető, ezt mondták a szomszédok, a lift is talán 3-4x nem ment a 40 év alatt, akkor is karbantartás miatt. A nyári meleg annyira nem probléma, mert odahaza is a családi házban meg lehetett gyulladni a 35-36 fokos melegtől, mondjuk nem redőny se, ez tény. Itt a lakásban legalább van, talán számít valamit. De mondom a nyár a legkevesebb, legrosszabb esetben meg ott a klíma, szerencsére az is van, bár nem szándékozom nagyon használni.
2019. jan. 1. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!