Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Békéscsabán, Szegeden vagy...

Békéscsabán, Szegeden vagy Debrecenben éri meg jobban családi házat vásárolni?

Figyelt kérdés

Feleségemmel haza akarunk költözni Angliából, mert már nagyon vágyunk haza és elegünk van a Brexit által szétzilált országból.

De otthon olyan drágák az ingatlanok hogy csak vidéki nagyvárosokban tudnánk házat venni.

Mivel Békés megyeiek vagyunk ezért gondolkodtunk Békéscsabán. Tudom hogy nem éppen a jó lehetőségektől hemzseg, de talán ha kiépül az M44-es az sokat segíthet.


Debrecenben már éltem 3 évet, nem volt könnyű, de a várost imádtuk.


Szegedről semmit nem tudok, de sokan ajánlották.


Ti mit javasolnátok? Kb 15m-ból gazdálkodhatunk.



2019. jan. 8. 23:40
1 2
 1/14 anonim válasza:
31%
Akkor már inkább Debrecen, bár itt sem jobb a jövőkép.. inkább maradjatok kint.
2019. jan. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Remek volna, de nem szeretnénk így élni egész életünkben? Nem akarunk hitelt felvenni. Angliának vége hamarosan.
2019. jan. 9. 00:01
 3/14 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem 15 millából egyik helyen sem kapsz házat, max a környező falvakban.

Én inkább a nyugati országrészben gondolkodnék, kelet nagyon elmaradt.

2019. jan. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
67%

Szia!

Miért lesz hamarosan vége Angliának?

2019. jan. 9. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
40%

Ezek kozul Debrecen a legjobb. Szegeden viszont meg valamennyire megfizethetok az ingatlanok. Fehervar-Veszprem-Gyor kozeli kisebb telepulesekben nem gondolkodtatok? Sokkal tobb lehetosegetek lenne.

Amugy miert a Brexit az ok? Mi is koltozunk, de nem a miatt, az kb semmi ahhoz kepest, ami kozbiztonsag teren megy, vagy mondhatnam az oktatasi rendszert is, persze a mienket sem a jo hirneverol ismerjuk. Egeszsegugyben viszont otthon nagyon pozitiv dolgokat tapasztaltunk, az itteni kaosz utan. Ha csak a brexit miatt mennetek, azt javaslom varjatok ki a veget, mert az meg odebb van. Ha gyereket akartok nevelni, csaladot alapitani, nyugalomban, biztonsagban elni, akkor megertem.

2019. jan. 9. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Debrecen, de ott ennyiből nehezen fogsz jót kapni, bár szerencse kérdése.

Ha Békés megye, akkor én Szarvast ismerem, nem rossz hely.

Cigánymentes helyet már nem nagyon találsz, legfeljebb azokon a részeken, ahol nem elég egy házra 15 millió.

2019. jan. 9. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Hasonló okokból mennénk el mi is. A Brexit csak rontani fog ezen a helyzeten.

Nyomon követem az események és csak halvány remény van arra hogy úgy lépnek ki hogy ne dőljenek be. A szavazók szinte ugyanazok mint akik a fideszt is megszavazták vagy éppen a Trumpot. Ebből nem sül ki semmi jó.


Debrecenen gondoltam.

Dunántúlon már nem kapunk 15m házat sajnos.

2019. jan. 9. 08:23
 8/14 A kérdező kommentje:

# 4/7 Remélem ez költői kérdés volt.


Az idióta tömeg aki otthon megszavazta a Nert, amerikában a Trumpot az most megszavazza a kilépést megállapodás nélkül.

Anglia semennyire sincs felkészülve a kilépésre. Ebből hatalmas galiba lessz.

Ha pedig úgy lépnek ki ahogy tervezi a May, akkor is elszabadul a pokol a söpredékek miatt.


Nem biztos hogy jó lesz külföldiként itt lenni akkor.

2019. jan. 9. 08:28
 9/14 anonim ***** válasza:
76%

"Dunántúlon már nem kapunk 15m házat sajnos." - mi kaptunk :) Jó, nem a felsorolt helyeken, hanem Dél Du. de akkor is, ráadásul közel a Balaton.

De kisebb településeken nyugodtan nézelődhettek a fent említett megyékben is.

A Brexit nyílván nagyon felkavarja majd a dolgokat, de túlzás, hogy vége lesz Angliának. 6-8 év alatt bőven helyrerázódnak, és utána mindenkit lepipálnak. Hosszabb távon én at EU-nak jósolok nehezebb időszakot

2019. jan. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%

Hú, hát kicsit el vagytok tévedve, 15 millióból egy kis panellakást tudtok kapni. Házat maximum valami környező faluban. Felújítandót.


Szeged: itt is felmentek az árak. A város jó, munkalehetőség (legalábbis jobban fizető) viszont nem sok.


Békéscsaba: az M44-es azért nem holnap lesz kész.


Debrecen: megdrágult nagyon, és ezen a BMW gyár érkezése sem segít.


Egy jótanács: oda menjetek, ahol a baráti körötök, rokonságotok van. Idegen városban 35-40 évesen már nagyon nehéz társaságot találni.


Amúgy maradjatok kint.

2019. jan. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!