Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szerintetek tényleg van...

Szerintetek tényleg van olyan, amikor érdemes partner miatt várni a lakásvásárlással?

Figyelt kérdés
Most vagyok 30 éves és sok ismerősöm mondja, hogy várjak még, amíg nekem is lesz társam, mert úgy egyszerűbb. Viszont nekem még 20-on éves korom elején volt olyan "barátnőm", akivel találkozgattunk havonta párszor és ennyi volt a "kapcsolat". Utána egy ideig csak állandóan kerestem, majd pedig beleuntam az egészbe. Szóval kapcsolatot nekem még sohasem sikerült összehozni senkivel. Tényleg változnak annyit a nők, hogy ilyen cél érdekében akár ők adják az önerő nagyobb részét? Nyilván két embernek a minigarzon elég kicsi, viszont egy nagyobbhoz neki kellene több pénzt adnia.
2019. jan. 12. 13:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem. Hogy van ez a pénzzel, amit a végén írtál? Mire gondolsz?
2019. jan. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Inkább úgy fogalmaznék, hogy ne örök életre keress lakást.

Mert ha párod lesz (vagy más jelentős változás áll be az életedben), mások lesznek az igényeitek (akár földrajzilag, akár beosztásra, stílusra stb.) Tehát olyat keress most, ahonnan könnyen tovább lehet lépni, ha úgy hozza a sors.

2019. jan. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha van rá lehetőséged vegyél lakást,ne várj egy esetleges majdani partnerre. De számomra furcsa ez az anyagi szemlélet. Ha vkivel megismerkedsz úgyis adott lesz a helyzete,esetleg ebben a korban már lakással rendelkezik. Ha ennyire nem volt még kapcsolatod jobb is ga egyedül veszel lakást. Bárhigy alakul az életed legyen tető a fejed fölött.
2019. jan. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%

Alap, hogy nőre nem várunk.

Ha egyedül meg tudod oldani, akkor vágjál bele.

Utána már csak arra kell vigyáznod, hogy a következő nőd le ne nyúlja majd, mert mehetsz akkor a híd alá.

2019. jan. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4: Nem lehet lenyúlni.

Nem sokat konyítasz a polgárjoghoz, igaz?

2019. jan. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
2: Könnyen nem lehet majd lelépni, mert 20 év hitelre venném így is.
2019. jan. 13. 08:15
 7/10 anonim ***** válasza:

A hitelből is ki lehet szállni, nyilván bukod a vételár kb. 15 %-át, de akkor is.

Szerintem vegyél lakást, mert aztán beleesel egy végtelen ciklusba: a nők olyan férfit akarnak, akinek van lakása, te pedig addig nem akarsz lakást venni amíg nincs párod. Így soha nem lesz se lakásod, se párod.

2019. jan. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

20:25

"Nem sokat konyítasz a polgárjoghoz, igaz?"


Tudod a valóság másabb mint a paragrafusok bemagolásával való kérkedés ügyvédbojtárként.

Ha egy nő a pasas lakására hajt, akkor azt meg is szerzi!

10 év alatt sem tudod kitenni.

2019. jan. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8: Akkor másodszor is megkérdem: HOGYAN?
2019. jan. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hogyan??

pl. a minap volt a tv-ben, hogy egy nő elment -kék-zöld foltokkal- látleletet vetetni, hogy lecsukassa a pasiját. Azután a rendőrségen előadta a -szokásos- családon belüli erőszak mesét, miután a rendőrség/bíróság előzetesbe is tette a pasast.

Azután előkerült a liftjük kamera felvétele amin látni, hogy a nő a saját arcát üti.

Most ő van börtönben.


Magyarra fordítva, ha egy pasas lesz olyan hülye, hogy egy ilyen aljas nőszemélyt bejelent a lakásába, aki egy idő után eljátssza, hogy veri a pasas, akkor a nő kiharcolhat távolságtartást és a pasas a saját lakását sem közelítheti meg.

Ezt még egy párszor eljátssza, és évekre lecsukják az ártatlan pasast, a nő meg vígan él ott tovább...

Ez csupán egy "női trükk" a sok közül.


(Amúgy van két ügyvéd is a családban, elég sok hasonló sztorit hallok.)

2019. jan. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!