Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » 500e/nm ár az sok? Lakóparki...

500e/nm ár az sok? Lakóparki lakásról lenne szó

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lakásvásárlás előtt állok, és találtam egyet, ami nagyon jó helyen van, szép zöld környezetben és a parkolás is megoldott lenne (őrzött mélygarázs). Viszont a szüleim szerint egy hálószoba+nappalis lakásért 30 millió eszméletlen túlzás, azért máshol már kertesházat lehet venni. Viszont egy barátnőm azt mondja, hogy ennyiért ez jó, az ő 2 szobás lakása 35 millióért lett véve, és az nem is új lakóparkban volt, hanem ők újították még fel.


2019. jan. 13. 17:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%

Az ingatlanban három kérdés fontos: hol, hol, hol. Ezt pont nem írtad le.


A mai 3 szobás panelünket közel 40 millióért el lehet adni. Hogy miért? Mert kiváló helyen van! Meg persze fel van teljesen újítva.

2019. jan. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Én az építőiparban dolgozom, konkrétan tudom, hogy ezek a házak nem érnek ennyit, túlárazott fos az összes... egy nappali meg egy szoba.. hát az semmi.. egy lyuk. Na meg ahogy a többségük össze van rakva.. gondolok itt szigetelésre, villanyszerelésre, gépészetre.. mindenre.. Mondjuk itt a Balatonparton kicsit drágábban mennek, de szerintem vicc kategória. Én kertes házat vennék mindenképp, persze nekem nincs 30 millióm.
2019. jan. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A környező nm árak is ilyen magasságban vannak? Gondlom igen, tehát az adott helyen ez egy normál ár lehet.

30 milliót megkeresni iszonyatosan sok, gondolom azért próbálnak egy olcsóbb felé terelni, hogy egyszerűbb/könnyebb legyen kifizetned. Neked kell tudnod, meddig tudsz nyújtózkodni, megéri-e neked.

Egyébként múltkor láttam 25 millióért egy olyan családi házat, ami gyönyörű volt, három szintes, kovácsolt vas kerítéssel, parkosított kerttel, csodás beltérrel - egyetlen nagy hibája az volt, hogy a déli határ mellett, egy kis faluban volt. :)

2019. jan. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Szeged, a Mars tér-Árkád bevásárlóközpont környéke.

Tehát nem Budapest, hanem vidék.

2019. jan. 13. 17:58
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
Budapest, XIII. kerület, itt most a kis lakások négyzetméter árai 700eFt-tól indulnak. Örülnék, ha a itt a környéken most 500e/nm áron tudnék venni valami újépítésűt. :-)
2019. jan. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%

"Lakópark" meg "őrzött mélygarázs"


Ez sznoboknak való -gyaníthatóan- igen magas havi rezsivel, amit bármikor felemelhetnek pl. a duplájára!

Szegeden biztosan nem adnék 30 milliót egy pici lakásért, ha kicsit kijjebb egy önálló kertes házat vehetnék hasonló áron és jóval kevesebb rezsivel!

2019. jan. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%
Szegeden 15millió alatt 2-2,5 szobás lakásokat lehet venni, amikhez nagyon nyúlni sem kell. De te vegyél nyugodtan kétszer annyiért fele akkorát, hogy tíz perccel kevesebbet kelljen gyalogolnod, vagy két perccel vezetned
2019. jan. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
Na, az irigység már megint dolgozik egy-két emberben. :-)
2019. jan. 14. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
Az ingatlan értékét elsősorban az elhelyezkedése határozza meg. Nem tudom Szegeden 30 millióért hol lehet házat kapni, de ha nem túl jó környék, akkor inkább a lakás.
2019. jan. 14. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%

Egyéni döntés kérdése. Mi egy éve vettünk lakást és már akkor sem voltunk hajlandóak ennyit kiadni érte a büdös nagy város közepén (Budapest). Kicsit kijjebb költöztünk újszerűbe fele ennyiért. Hasonló tulajdonságokkal, csak udvari parkoló hely van és pinceszinti tároló, plusz 2,5 szobás nem csak 1,5.

A helye miatt ilyen drága valószínű, de nekem nem érné meg.

Ha neked megéri, akkor vedd meg. Neked kell benne élned, neked kell hogy úgy érezd megérte.

2019. jan. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!