Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hogyan igényelhetem hitel...

Hogyan igényelhetem hitel mellé a csok-ot?

Figyelt kérdés

Szeretnénk használt házat vásárolni. Hitelt szeretnénk felvenni vele együtt a csok-ot is igényelnénk.

6 hetes terhes vagyok, ilyenkor hogy számítják a babát, vállaltnak fogják számítani, mintha megse lenne mivel még nincs 12 hetes?

Táppénzre csak az igénylés után mennék, mert táppénz alatt nem adnak hitelt.

Köszönöm



2019. jan. 14. 18:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Elso babad lesz? Amugy 6 hetesen meg ne nagyon akarj felvenni csok-ot bar lehet meg sem adnak. Meg el is vetelhetsz ilyenkor es ezt mindenki tudja. Ha elso baba es vegul megadnak akkor keszulj a kovetkezo kettore minnel rovidebb idon belul. Nem adjak meg a csok-ot csak ugy ennek is vannak feltetelei
2019. jan. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
Csok melle minek kell meg kulon hitel? 10+10 milla a csok akkor erre mar hova a hitel?
2019. jan. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Úgy értem hogy 1 gyerekre vennénk fel a 600 000 támogatást.

Nem 3 ra

Ez az első gyerek

2019. jan. 14. 18:49
 4/15 anonim válasza:
100%
Csak 91 napos magzatra lehet felvenni hitelt ami meglevő gyéreknek számít. És ugye olyan bankot kell választani ahol van CSOK + hitel. De nem is értem hát nézz utána a feltételeknek ott minden levan írva.
2019. jan. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De az a kérdésem hogy ha még nincs 12 hetes akkor az annak számít mintha nem is lenne? Erre nem tér ki a leírás
2019. jan. 14. 19:55
 6/15 anonim válasza:
100%
Igen annak számít és ne adj isten ne következzen be de elis vetelhetsz vagy akármi. Nem tudtok várni még 6hetet hogy meglevő gyéreknek számítson? Meg ugye házasnak kell lenni akkor ha nincs gyermek hogy igényelni tudjatok.
2019. jan. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyebkent magatol ertetodo hogy 6 hetesen semmilyen hitelt nem vehetsz fel ami a gyermekkel kapcsolatos a magzati adokedvezmeny is 91 nap utan jar azaz 12 hetes kortol. 12 hetig meg minden kismama veszelyben lehet mert gyakoribb a veteles kockazata, ne tortenjen meg persze de meg bizonytalan es a bankok nem adnak a bizonytalansagra
2019. jan. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Értem de nem tudok a 12. hétig várni mert olyan mumkakörben dolgozom ahol nem is engedne az orvos, egyből táppénzre venne. Táppénz alatt meg ugye nem adnak hitelt. Akkor úgy kell megigényelnem h nincs gyerekem de aláírom h lesz egy.
2019. jan. 14. 20:22
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
2 vállalt gyerkőcre adnak csokot pl otp-nél, nyugodtan igényeld így. És tényleg intézd, mert pl gyedre sem adnak hitelt, csak adóstárs lehetsz.
2019. jan. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
65%
Szerintem meg se adják úgy a csokot hogy nincs még gyerek necces nagyon.
2019. jan. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!