Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Gond lehet belőle?

Gond lehet belőle?

Figyelt kérdés
Van egy téglából épült ház, ami szép állapotban van, de mint kiderült kb. 70 éves. Számít ez? Szívesen megvenném de nem tudom hogy ebből kifolyólag lehet-e buktató.

2019. jan. 21. 15:35
 1/4 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Ha rendben van akkor nem számít hogy 70 -éves. De persze ha nem nyúltak hozzá akkor úgy álltalában komplett felújítást szoktak csinálni már ezeknél. Nyílászáró víz villanny és burkolat cserék.
2019. jan. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érdeklődj az eladónál, de a szomszédoknál is, hogy volt-e újravakolva a ház és mikor. Voltak-e előtte repedések a falon? Ha a szomszéddal jó viszonyban van az eladó, akkor bizonyára visszamondja, de ez ne izgasson. Ha esetleg 1-2 éve volt ugyan újravakolva, és ha akkor voltak is repedések a falon, de ennyi idő után már nincsenek, akkor nyugodt lehetsz.
2019. jan. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha szerkezetileg ép és egyben van, nem számít, hogy 70 éves.

Azt kell megnézni, hogy nem csináltak-e átalakításokat. Olyankor szoktak gányolni, szerkezeti elemeket gyengíteni, pl. főfal kiváltás, stb..

2019. jan. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy ház életében 70 év az smafu. Én 55 éve olyan épületbe jártam általános iskolába, ami akkor volt 300 éves. Ma is áll, ma is iskola, és ma is remek állapotban van.
2019. jan. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!