Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Debrecenben melyik városrészen...

Debrecenben melyik városrészen ajánlanátok kisebb tégla, egyedi gázfűtéses lakást vásárolni befektetési jelleggel? Van-e olyan környék, amit végképp nem javasolnátok? Mi a véleményetek e tekintetben az Ispotály lakóparkról?

Figyelt kérdés

#Debrecen #Ispotály lakópark
2019. jan. 27. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

Egyetemváros, Sestakert, klasszikus Nagyerdő. Ezek azonnal jo pénzért kiadhatóak az egyetem miatt.

Az Ispotály messze van az egyetemtől, én hanyagolnám.

2019. jan. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Első jókat ír. Az Ispotály a vasútnál van, nem sokan szeretnek olyan helyre költözni. Debrecenben meg nagyon nagy ott a vonatforgalom.
2019. jan. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Az Ispotály környékén szuper jó tömegközlekedés, 1-es 2-es villamos, troli a közelben, mindegyik campus elérhető kb. 20 perc alatt.
2019. jan. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Debrecenben nagyon nehéz megmondani hogy hol a legjobb vásárolni...

Másfél évvel ezelőtt ha azt írtam volna hogy Kismacson vagy Nagymacson vegyél házat, mindenki hülyének nézett volna... Pedig azóta 10-szeresére menet fel az ottani árak!

2019. jan. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

Na igen, a BMW miatt mentek fel az árak, de onnan be is kell jutni a városba, oda kocsi kell, mert a tömegközlekedés nem az igazi... 1 busz jár arra, ez egy családnak tök jó lehet, de nem befektetési jelleggel úgy, hogy ki akarod adni pl egyetemistáknak.

Mert gondolom erre érted a befektetést, hogy kiadnád.

Ha éveken át áll üresen, akkor csak amortizálódik, és nincs belőle pénz.

Max akkor, ha később eladod, de azt meg senki nem tudja, hogy 5 év múlva többért vagy kevesebbért fogod-e eladni.


Szerintem elég fontos kérdés, hogy mennyid van rá.

Általában a Fényes udvar szokott a legolcsóbb lenni. Divat fikázni, szerintem viszont nincs vele semmi baj, laktunk ott. Boltok, óvoda, iskola, közlekedés OK. Ott van a műszaki főiskolai kar, bármikor ki tudod adni.


A Tóci az, ahol aztán tényleg minden van, önmagában egy városnak megfelelne. Bármikor ki tudod adni fiataloknak, családnak.


Újkert, Vénkert szintén. Jó helyek, kiadhatók.

Az Ispotály környékét is ki tudod adni. Igazából ma bármit ki tudsz adni.

Tényleg van, aki a zaj miatt nem azt fogja választani, ezzel szemben meg lesz egy csomó olyan, aki azt fogja nézni, hogy gyalog pillanatokra van a belváros és a szórakozási lehetőségek, éjszaka nem kell taxizni egy mozi vagy egy étterem után, hanem pár perc alatt hazasétálsz.

Ott most épül épp egy nagyon dizájnos társasház-együttes, minimalista, fehér falakkal, sárgából zöldbe átmenő erkélyekkel, nagyon jól néz ki.


Írták a Nagyerdőt, na az a legdrágább a városban, persze külföldiek azt is ki fogják venni, de ott jóval drágábbak a lakások, megintcsak az a kérdés, hogy mennyit szánsz rá.

2019. jan. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Na igen, a BMW miatt mentek fel az árak, de onnan be is kell jutni a városba, oda kocsi kell, mert a tömegközlekedés nem az igazi... 1 busz jár arra, ez egy családnak tök jó lehet, de nem befektetési jelleggel úgy, hogy ki akarod adni pl egyetemistáknak"


Hát amit leírtál az most még valós, csak hogy ott olyan mértékű beruházások lesznek (út, vasút) hogy az egyik legfelkapottabb hely lesz: ha egy repi házat felhúzol oda, a BMW (és a többi) azonnal kiveszi a magasabb német beosztottjainak!

2019. jan. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az Ispotály király hely, ismerem. Diákok nem veszik ki, de azzal nem biztos, hogy veszítesz, de léteznek dolgozó fiatalok is.

Ha egyetemistákat akarsz megcélozni: újkert, vénkert, (csomó ki van adva, illetve hirdetve), nagyerdőalja, de ott már nem vennék, a dobozin (fényesudvar) soha (fikázom :)), Hadházi út felső részén igen, belváros, Libakert (térképre ránézve: ami közel van az egyetemhez és nem zártam ki + belváros) . Külföldi diákok: klasszikus nagyerdő, de ők bárhol, bármerre (az Ispotályon is laknak), és drágábbat is ki vesznek.

Tóciban max dolgozó népek, diák minek menne oda. Ja most jövök rá, hogy ebből sok a panel, nem ezt kérdezted.

Ezekből panel a tóci, újkert, vénkert, dobozi.


Az Ispotályon biztos jó az új, én megvenném (műszaki tartalmát nem ismerem). Azt tudom még javasolni, hogy pl. duna house oldalán nézd meg az új projekteket.

(van több belvárosi, stb).

Plusz a célközönségnek megfelelően leirtam.

2019. febr. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Dobozi lakótelep.
2019. márc. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező: És akkor merre, hol vettél (és mennyiért) lakást?
2019. máj. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!