Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás

A kérdés

Új építésű lakást vásároltam a legfelső szinten. Folyamatosan zúg valami a tetőn, ez behallatszódik a lakásba, elviselhetetlen monoton zaj. Vissza kérhetem az árát a lakásnak?

Mikor megtekintettem (többször is), még nem voltak bent lakók, s nem volt terhelés alatt a fűtésrendszer. Mikor beköltöztek az emberek, s használni kezdték a fűtést, azóta terheléstől függően hallgatom a zúgást. Állítólag dolgoznak a problémán, de nem fogok megzavarodni ha 1ált csinálnak is vele valamit. Hőszivattyús megoldás van a tetőn. Nem tudom egyáltalán várjak-e, eladjam, vissza követeljem a pénzem, vagy mit tehetek...

Keress kérdéseket hasonló témákban: hőszivattyú, új lakás, lakás, vásárlás, zaj

jan. 31. 18:04  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3
A kérdező kommentje:

hiába csukott ablak, a plafon felül jönnek a rezgések...

# 1/21Időpont jan. 31. 18:06 Privát üzenet
Villany motor készül javitásra .

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/21Időpont jan. 31. 18:07 Privát üzenet
Nem.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/21Időpont jan. 31. 18:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

akkor bíróság, mert ilyen nincs. erről nem tájékoztattak, hogy ez fog várni, s használhatatlan lesz a lakás, max 1 süket érzi magát jól benne.

# 4/21Időpont jan. 31. 18:43 Privát üzenet

épületen belülre is vonatkozik a csendháborítás 22-6 ig.

Hol vetted, mennyiért?

A válasz 32%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 32%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/21Időpont jan. 31. 19:00 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

50ért, bp belváros. szó szerint olyan mély és erős hang hallatszódik le a plafonról,hogy kiszaladnék a világból 30 perc után

# 6/21Időpont jan. 31. 19:01 Privát üzenet
50 millióért vettél lakást és te is a gyakorin töltöd az időt? :D

A válasz 13%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 32%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/21Időpont jan. 31. 19:12 Privát üzenet
Persze, ha meg ordít alattad a gyerek, akkor is perelhetsz

A válasz 12%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/21Időpont jan. 31. 20:03 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

kedves utolsó, kívánom neked h rakj ki ennyi pénzt, s ne tudj aludni cserébe... én meg majd itt osztom az észt, mit zavar az téged, ok?

# 9/21Időpont jan. 31. 20:08 Privát üzenet
Arra kíváncsi vagyok mennyi a fűtés költség mert haj ól szigetelt a ház a lakók felfűtik egymást a meleg meg fel száll . Ezt érdemes körbe járni minden helyen lépésről lépésre megállapítani miért van zaj kik a felelősek utólag lehet e az ő költségükön hangszigetelni stb . Keress fel jogi szakértőt és fordulj a médiához is mert ez nem vis maior . Sajnos ilyen extra árakon is vehetünk tré bajos dolgokat .

A válasz 15%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/21Időpont jan. 31. 20:08 Privát üzenet
1 2 3

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Pesten kőbányán egy paneltömb legfelső emeletén egy lepusztult egyszobás lakás mennyibe kerülhet?
A cseréptetős tetőtéri lakásokban nyáron melegebb van, mint a régi fajta, téglablokkos 3 emeletesek legfelső szintjén?
Melyik lakást vennétek meg inkább?
4 emeletesben 4. emeleten lakók. Mennyire van meleg nyáron, mint legfelső szinten?
Tetőtéri vagy legfelső szinten lévő lakásokat nehezebb eladni mint a többit? Ezért ezeknek alacsonyabb az ára is?
Legfelső emeleten levő lakást venni tényleg butaság?

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések az Ingatlan vásárlás, eladás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!