Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hogyan lehet elköltözni...

Hogyan lehet elköltözni leromlott környékről?

Figyelt kérdés

Zajos a környék, már ezért kb senki se akar ide jönni plusz le is romlott.

Ma hallottam, hogy más is mondta, hogy 10 évvel ezelőtt összehasonlíthatatlanul sokkal jobb volt ez a környék.


Én maximum 1-2 évet szeretnék maradni.



Hogyan?



Jó, mondjuk még így is jobb helyzetben vagyok, mint aki a semmiből vesz lakást...


Talán ha megvárom a válságot, jobb is lesz.


Most ezt eladhatom 18-ért, és tudok venni 35-ért hasonló kaliberűt. Válság után esetleg eladom 10-ért, de 20-ért tudok venni -> kisebb a különbség.


2019. febr. 6. 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Milyen válság?

Még az időjárást sem tudják előre, nemhogy a válságot ...

2019. febr. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mit jelent ez a leromlás?

Cseréltetsz nyílászárókat 3 rétegű üvegekkel, meg hővisszanyerős szellőztető rendszer és a zaj nagyon nagy része megszűnt, illetve a szellőztetéssel járó szagok teljesen. ez kb 2-3 milliós beruházás, eladáskor meg értéknövelő.

2019. febr. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Klíma van, egyébként meg nagyra nyitom majdnem mindig és rövid időre.

Bár télen is nyitva van, mert 25 fokban (csak a fürdőben működő radiátorral) nem vagyok életképes.



De azért az kellemetlen, hogy tavasszal, ősszel kint 22 fokos idő van és nem tudok filmet nézni nyitott ablak mellett.

Jó, gyors szellőztetés, melegben klíma, de hát na...

Bezárva ülni.


És a zaj még csak az egyik gond.

2019. febr. 7. 09:29
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Akkor költözz vidékre, ennyiből már egész jó házakat lehet kapni.
2019. febr. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hol fogok dolgozni?

Hogyan fogok egyedül fenntartani egy kertet, házat tudás nélkül?

Hogyan fogom folytatni a tanfolyamot?

Hogyan fogok találkozni a barátaimmal?

Mi lesz a családtagokkal?

2019. febr. 7. 10:28
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

"Hol fogok dolgozni?"

Ugyanott, létezik tömegközlekedés, vagy autózol


"Hogyan fogok egyedül fenntartani egy kertet, házat tudás nélkül?"

Google a barátod, amúgy meg a fűnyíráshoz nem kell sok ész.


"Hogyan fogom folytatni a tanfolyamot?"

ugyan az a megoldása mint a munkába járásnak


"Hogyan fogok találkozni a barátaimmal?"

meglátogatod őket, ők is meglátogatnak téged, + messenger, viber, telefon...


"Mi lesz a családtagokkal?"

Ugyan az mint a barátaid esetében


Ha nyugalmat, csendet, tiszta levegőt akarsz ez a megoldásod, vagy veszel fel 20 millió hitelt. s megkapod korlátozottam a nyugalmat és a csendet.

2019. febr. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

A levegő Budapesten se rossz, másrészt vidéken sok helyen rosszabb pl a fűtés miatt. Egyébként nem élek egészséges életmódot, tehát nem izgatna a levegő akkor se, ha tényleg rossz lenne.



A tömegközlekedésen nem lehet olyan jól tanulni, főleg amihez laptop, csend és idő kell. Pláne ha nincs ülőhely.


Az utazás kiesett.


Inkább az a kérdésem, hogy ezen a csodás fővároson belül hova, egyáltalán megéri-e...

Mit tesz az, aki értéktelen, eladhatatlan lakásban lakik...

2019. febr. 7. 11:12
 8/11 anonim ***** válasza:

Merrefelé laksz? Honnan tudod, hogy értéktelen, már próbáltad eladni? Ha jó a közlekedése, akkor szerintem az felülírja a zajt az értékében, ami egyébként Budapesten már kb mindenhol nagyon jellemző.


Amúgy szép lassan az egyébként nyugodt környékek is emiatt lesznek élhetetlenek, elképesztő mennyiségű autó zúdult a fővárosra és senki nem tesz semmit... Ez Tarlós nagy koncepciója...a nagy semmi, dögöljön meg aki Pesten él!

2019. febr. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Érdekes, ez hatsávos út, de mintha inkább egyre kevesebb lenne az autó. Peremidőszakban gyakran töküres, de láttam már este hat körül is simán haladni az autókat.


Pont akkor zajos amúgy igazán, ha kevesebb autó van és azok aktuálisan pont tudnak haladni, a megengedett sebességgel.


Nemcsak a zaj gond.

2019. febr. 7. 14:05
 10/11 anonim ***** válasza:
Vidéken sincs csönd, a sok gyökér közül valamelyik mindíg járatja a fűkaszát reggeltől estig.
2019. febr. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!