Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Az egylégterű studiólakás ciki?

Az egylégterű studiólakás ciki?

Figyelt kérdés
2019. febr. 8. 15:57
1 2
 1/12 anonim válasza:
95%
Igen. Inkább ajándékozd el. Mondjuk nekem.
2019. febr. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%

Ezek cikik????


[link]


ÖLNÉK, egy ilyenért!

2019. febr. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nekem is nagyon tetszenek... Engem az érdekelne, hogy az átlag hogy viszonyul hozzá és a negatívan, akkor miért.


De csak azért mert esetleg az átlag szerint ciki, nekem még nem változna a véleményem természetesen!

2019. febr. 8. 16:07
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a mellékhelyiségek elkülönültek, akkor nem ciki, persze elsősorban egyszemélyi használatra. Több személy esetében azért a személyes tér és az intimitás hiánya zavaró lehet.
2019. febr. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

Vagy nem vagy tisztában a ciki jelentésével, vagy én nem értem a kérdést!


Ciki szó jelentése

ciki (melléknév)


Szleng: Kínos hatású (helyzet, viselkedés); mások előtt megalázó, zavarba ejtő (téma, helyzet, körülmény, ügy).

2019. febr. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

Kit érdekel, hogy mi ciki meg mi nem? Ne haragudj, de kb 20-25 éves kor felett az embernek el kell engednie az ilyen dolgokat.

Mi panelt vettünk például, de megcsináltuk az enteriőrt olyanra, hogy nincs panel érzésed benne, rejtett világítások, előtét falak, minőségi burkolatok, stb. Persze a szomszéd ugyanúgy áthallatszik (mintha új építésűben nem hallatszana) és a lépcsőház puttó, de kit érdekel? A stúdiólakás meg kifejezetten menő, szemben a panel általános negatív megítélésével, bár nyilván családot alapítani nem a legpraktikusabb egy egylégterű lakás.

2019. febr. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én azért viszonyulok hozzá negatívan, mert zavar a hálószoba hiánya. Egy légtérben van a konyha a hálóval. Nekem ez nagyon zavaró. De cikinek nem ciki.
2019. febr. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
26%
Búzinak lenni. Na az ciki.
2019. febr. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Semmiképpen nem ciki. Egy-két főnek tök jó, főleg ha térleválasztással ki lehet alakítani egy kis háló sarkot.

Egyedül szívesen laknék ilyenben. Ketten már elgondolkoznék rajta.

2019. febr. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Estádio de Felchút ***** válasza:

Nekem nagyon nem jön be, de egyáltalán nem ciki.

Én már attól is falnak megyek, hogy a belvárosi gangos lakásokban nincs előszoba, hanem rögtön a konyhába lépsz be.

2019. febr. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!