Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Árverés alatt lévő ingatlanom...

Árverés alatt lévő ingatlanom megmentése. Milyen lehetőségek vannak amivel meg tudom menteni? Vagy olyan ügyvédet keresek aki ebben tudna segíteni.

Figyelt kérdés
2019. febr. 11. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Szia, nincs jogállam, semmilyen peres megoldás nincs.

Vagy eladod és rendezed a tartozást, vagy megegyezel a bankkal egy kisebb összegben, amit még tudsz vállalni, vagy eszközkezelő.


Vagy otthonvédőket tudsz keresni, akik odamennek a kitűzött napon, a munkájukat a FB-on és a YT-on látod videón.

Vagy beadod a DAC-csoport (FB) által kidolgozott jogi anyagokat a megfelelő helyre. Tavalyig el lehetett mondani, hogy 100 %-ban bevált. Sajnos idénre DAC-csoportosok között is van árverési időpont...:(

A harmadik lehetőség az AE, alkotmanyos-ellenallas-hu - nepszuverenitas.hu , az Alaptörvény érvénytelenségére való hivatkozás. Tehát Te az Alkotmány szerint viselkedsz az ügyben, és követeled, hogy bizonyítsák a joghatóságukat azok a szervek, akik eljárnak. Nem fogják tudni bizonyítani, és kihívod rájuk a rendőrséget, hogy magát hatóságnak kiadó maffiózók akarnak kifosztani.


Mikor esedékes az árverés?

2019. febr. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Meg hallottam olyat is, hogy bérbeadod és akkor nem tudják birtokbavenni az új tulajok... valami ilyesmi...
2019. febr. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Add el a Nemzeti Eszközkezelőnek, utána halálodig benne lakhatsz, csak lakbért fizetsz! ... aztán ha a sorsod jobbra fordul, még vissza is vásárolhatod.

[link]

2019. febr. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Eszköz kezelő már nem fogad több ingatlant
2019. febr. 11. 14:02
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor keress egy ügyvédet, de sürgősen!

Amit az 1-2-es írt, azt felejtsd el!

2019. febr. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

Követelésvásárlás. Van olyan nem közeli családtagod, vagy barátod akiben megbizol? Ő megveheti a tartozásodat igy elkerülhető az árverés.

Vagy, hivd fel a pénzintézetet és próbálj velük megállapodni, egy nagyobb összeg befizetésével.

Vagy hitelkivåltás.

Vagy add el te magad az ingatlant normális áron.

Bármilyen megoldásban reménykedsz is, ebben a szakaszban, pénz kell majd hozzá.

2019. febr. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Azt bírom, amikor valaki egyetlen ötlettel jön, én meg 7-tel, amivel egyezik az az egy, de az egy ötletet adó mégis azt mondja, hogy felejtse el a kérdező, amit én mondtam. Akkor mért javasoltad UGYANAZT, vazze?? XD XD
2019. febr. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

5: Meg ez is. A Kérdező AZT kéri, hogy mondjanak neki KONKRÉTAN olyan ügyvédet, aki bevált. Erre annyi a tanácsod, hogy keressen egy ügyvédet! XD

És ez szerinted egy VÁLASZ a kérdésére.

2019. febr. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!