Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mennyit engednek az irányárból...

Mennyit engednek az irányárból, mennyire működik az alkudozás?

Figyelt kérdés

Kicsit bután írtam ki a kérdést, de csak általánosságban kérdem, most hogy működik az ár lealkudása az ingatlanpiacon?

Azt tudom, hogy még mindig rettentően túl vannak árazva az ingatlanok, de hogy ez valójában csak az irányárra vonatkozik, az eladási árra már nem.


(Amúgy budapesti belvárosi lakásban gondolkodom.)


2019. febr. 12. 23:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Amiben gondolkodol, méreg drága. Próbálj meg alkudni, de a belvárosi, kicsi lakásokat gyorsan elviszik horror áron. Sajnos.
2019. febr. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Tavaly tavasszal vettünk pesti ingatlant. Amire alkudtunk, azt mind elvitték mások, akik megadták a vételárat. Ez megtörtént 6x. Aztán egyet elsőnek néztünk meg, megadtuk a vételárat és a miénk lett. Nem igazán van (és lesz egy ideig) a vevő alkupozícióban.
2019. febr. 13. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Belvárosi lakáson kb semennyit
2019. febr. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Normális környéken nem tudsz alkudni, sőt ha sok az érdeklődő, az eladó sokszor még árat emel.
2019. febr. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kreténpali ***** válasza:
belvárosban merre?
2019. febr. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bp. belvárosi lakást nem tudod lealkudni. Én 1 nap alatt adtam el a lakásom, 30 m2-es lakás 30 millióért, rengeteg érdeklődő volt, a vevő hozott egy foglaló szerződést, kifizette a foglalót majd 2 nap múlva az ügyvédnél a többit. Meg sem próbált alkudni.
2019. febr. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kreténpali ***** válasza:
Na tessék, én meg ülök itt egy 90nm-eresen 80-ért, de nem hívott még vevő, hogy alkudni szeretne.
2019. febr. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jaj 6-os, 1 mill/m2! borzasztó.
2019. febr. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!