Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Nigériai csaló jelentkezett a...

Nigériai csaló jelentkezett a hirdetésemre, szívatni akarom, hogyan?

Figyelt kérdés

Penrod Dietrich kapitány jelentkezett egy lakáshirdetésre hogy ide akar költözni Afganisztáni missziója után. Van sok pénze amit a segítségemmel akar hazaküldeni.

TUDOM HOGY CSALÁS, de szopatni akarom kamuadatokkal...

Pl átszerkesztett személyit küldök neki. :-)


Ezt írta legutóbb:



Szia,


Köszönjük a választ, mi végzetünk van velünk. Őszintén szólva sokkal nyugodtabbnak érzem magam, ha ezzel foglalkozom veled, és szeretnék biztosítani önöket a családom életéről, hogy soha nem fogod megbánni ezzel a velem. Én két gyerekkel rendelkező özvegy vagyok, és szeretem a családomat, így nem tudok magamba bevonni semmit, ami bajba hozza a családomat. Ezért őszinte és teljes bizalmi szavakat adok neked, hogy ez az üzlet teljesen törvényes. 100% -ban jogos és kockázatos. Őszintén szükségem van a segítségedre az Ön országába érkező érkezésemhez egy rövid idő alatt.


A dobozom 7,2 millió eurót tartalmaz. amit a terroristák elleni támadás során kaptam, és minél hamarabb ki kell vonulnunk, mert az Egyesült Államok jogalkotási és végrehajtó döntése alapján a csapatok visszavonásától fogva hamarosan a nyugdíjba vonulok az Ön országában, szükségem van rád hogy segítsen nekem, ezért kapcsolatba léptem veled.


A nevem Penrod Dietrich. Kentuckyból vagyok az Egyesült Államokban (részletes cím az azonosítómban és a telefonszámomban +1 414 388 2284, ami jelenleg nem érhető el a helyem miatt) egy unokahúga és a két gyerek lányom most élnek. Miután elvesztettem a feleségemet a rákra, és visszatértem Irakba és Afganisztánba; Az afganisztáni áthelyezésem és az időkeret, hogy ezt az alapot a kabuli háborús térségből biztosítsák egy olyan biztonságos kézre, amely megérti az ilyen hatalmas alap kapacitását, az az oka, hogy kapcsolatba léptem veled.


Először is, hadd értsem meg a hatalmat, hogy befolyásoljam a küldemény (pénzeszközök) átadását. Én parancsolom az USA-ban lévő tengerészi egységemet Kabulban, Afganisztánban, parancsokat adok, és én tengeri vagyok, és ismeri a tiszteletet és tiszteletet, amit irányítunk. Nincs szükségem további információra. Azt hiszem, megvan az elme, hogy megértse ezt a nyomot.


Nagy szívességet fogok tenni, hogy egyszerű módon elmagyarázzam, hogy ez az üzlet hogyan fog működni, mindent úgy rendeztem el, hogy saját részed legyen a pénzeszközökből, és addig tartom a részvényemet, amíg meg nem érkezem ország. Szeretném, ha tudná, hogy a megkönnyebbülés jet Európából innen indul, hogy megkönnyítse az adományozóktól való mentességet Európában. Két emberem van biztonságban a repülőgépen, kapcsolatba lépek azzal a diplomatával, akivel néhány férfámat őriztem a helyiségeiben, hogy lezárja a szállítmányt, amely a biztonsági társasággal együtt az európai kedvezményezettnek való átadásra szolgál.


Szeretném, ha tudná, hogy a diplomaták DIPLOMATIKUS KÖRNYEZETI SZOLGÁLTATÁS-t működtetnek. Ez a szolgáltatás kemény dokumentumok és drágakövek átadására szolgál, és szállítmánynak hívják. Ezt a szállítmányt nyilvántartásba veszik, és diplomáciai mentességükkel minden olyan országba szállítják, ahol diplomáciai okok vannak, és onnan a szállítmány kedvezményezettjeként átadja Önt, mert diplomáciai mentelmi jogot tart fenn Európában bármilyen biztonság nélkül ügynökség.


Tájékoztatjuk, hogy a DIPLOMATIKUS IMMUNITÁSOK ÉS PRIVILÉGÁK ACT szerint bármely engedélyezett diplomata mentes a kereséstől, letartóztathatja a büntetőjogi vagy polgári vádemelésre, ez a mentesség kiterjed a személyére, poggyászára, házára, tulajdonára és még a háztartási alkalmazottaira is. Ezért küldöm a pénzt diplomáciai poggyászon keresztül, és egyetlen biztonsági ügynök sem fog keresni, amíg megkapja. Mi amerikaiak DIPLOMATIC POUCH-nak nevezzük.


Ebben az esetben az üzlet ilyen lesz. Miután regisztráltam a szállítmányt a nevedben, a diplomata ezt követően megkapja a diplomáciai irodától, miután diplomáciai küldeményként érkezett Európába, a diplomata felveszi a szállítmányt a repülőgépről, majd továbbítja. Bárhová is érkezik Európában, a diplomata most elkezdi igényelni a szállítmányt, majd találkozik veled, hogy eljuttassa Önhöz az Ön címében.


Kérem, kérem, hogy biztosítson nekem, hogy soha nem fog csalódni nekem ebben az ajánlatban, hogy bemutassam önöket, mint az alapok valódi kedvezményezettjét. Kérjük, tanácsolom, hogy mutasson jobb elkötelezettséget ebben az ügyben. Mindig ellenőrizze és válaszoljon nekem, amikor üzenetet küldök neked. Felhívjuk figyelmét, hogy a küldemény regisztrálása után két nappal az Ön nevében megkapja, hogy megkapja a címét, így minden késedelem nélkül megtörténik.


Azt tanácsolom, hogy ezt az ügyletet nagyon titokban tartsa, ha igazán szeretne segíteni nekem az ajánlatot a hirdetési listából, mert szükségem lesz rá. A diplomáciai futárszolgálattal és a diplomáccsal fogok megállapodni, és véglegesítem az összes megállapodást, és tájékoztatom Önt arról, hogy mit tegyek. Adja meg nekem az Ön személyazonosságát és teljes körű tájékoztatását:


1. Teljes nevek

2. A saját telefonja

3. A szállítási cím.

4. Az azonosító (ID) beolvasott másolata


Arra hivatkozom, hogy bizalmasan maradsz, mivel nem akarok, hogy bármely más fél részt vegyen ebben az ügyben, mivel nem akarok, hogy bármi történjen ezzel az alapral. Elküldöm Önnek a csatolmányomban az azonosítóm és más képeim másolatát, hogy jobban megismerhessek, és biztosítom, hogy soha nem fogja megbánni ezt az üzletet. Kérjük, tartsa az összes információt bizalmasan.


Gyorsan várom a választ.


Üdvözlettel,

Penrod Dietrich kapitány.


2019. febr. 13. 07:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne merülj bele, menj a rendőrségre!
2019. febr. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Ne szivatgasd, hanem a rendőrségre menj. Ha elkezdesz jobban belemenni, akkor nem csak őt büntetik meg, hanem még téged is önbíráskodásért, vagy nem a rendőrség kezeire kerülsz, hanem a csalók tüntetnek el a p*csába, nyilván fel vannak készülve ilyen önjelölt szuperhősökre is.
2019. febr. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha jót akarsz, ne szívasd meg! Egy lakáshirdetést könnyű visszanyomozni, így tudni fogja ki szívatta meg. A Boko Haram nem kegyelmez!
2019. febr. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

És egy nigériai csaló mit csinál ellenem Nigériából? A rendőrség is mit csinálna?

Így semmit, elhajtanának, ha meg netalántán felültetett volna és utaltam volna neki milliókat akkor meg ki is röhögtek volna, de az elkövető nem lenne meg.

Pontosan tudja nyilván a csaló is hogy nem lehet elkapni.

2019. febr. 13. 12:28
 5/10 A kérdező kommentje:
Wikipédiáról küldök neki egy személyit aztán kíváncsi leszek mi lesz a következő...
2019. febr. 13. 12:34
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez az ember nekem is írt 2-3 éve.:)
2019. febr. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A nigériai csalàs csak a neve ennek a fajta àtverésnek, nem mondta senki, hogy feltétlen nigériai, sőt. Inkàbb rendőrség, mert amíg jàtszadozol vele lehet, hogy màst àt is ver.
2019. febr. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tanulj inkább angolul, vagy valami hasznosabb dologgal töltsd az idődet, mintsem, hogy vele szórakozol :-)
2019. febr. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mi lett végül?
2019. ápr. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
képzeljétek el megsajnált és lekopott magától. Megírtam hogy betegvagyok, minden pénzem az orvosra megy szóval nagyon várom hogy megvegye a házam.. azóta se jelentkezett.
2019. ápr. 29. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!