Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ti Borsod, és Szabolcs megyébő...

Ti Borsod, és Szabolcs megyéből hova költöztetek, Budapesten és külföldön kívül?

Figyelt kérdés
Hova mentetek lakni, és milyen megfontolásból?

2019. febr. 18. 08:49
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

Én Nyíregyházán születtem és itt nőttem fel. Budapestre mentem egyetemre, majd Pécsre. Végül Miskolcon találtam egy szimpatikus állást, itt vagyok 5 éve. Valószínűleg itt is maradunk, mert itt még megfizethetőek a lakások, a fizetéss pedig ennek arányában nem rossz. Itt még elérhető távolságra vannak a szülők (feleségem ide kötődik), lesz segítség a babával.

Gyereket nevelni nem mennék a fővárosba, a napi és a vidéki ingázás nekem ilyen ingatlanárak mellett nem éri meg. Amúgy szívesen laknék a dunántúlon, Veszprémben például, vagy BP vonzáskörzetében. Ha lenne munk,a akkor inkább Nyíregy, mint Miskolc. De itt is elvagyunk.

2019. febr. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En szabolcsi vagyok, nyiregy kozelebol de pont az altalad emlietett ket helyre koltoztem, elobb Pestre, utana kulfold. Most nemreg vettunk hazat a dunantulon, meg nem koltoztunk haza, de mar most kiabrandultunk kicsit. Az okokat nem sorolom, a lenyeg, hogy mindenkep[pen szeretnenk hazakoltozni, de a hova meg nagy kerdojel. Lehet, hogy kiadjuk a hazat es inkabb gyujtunk meg egy masikra. Az elso valaszoloval egyetertve Miskolc kozeleben nem hiszem, hogy olyan rossz lenne lakni, ha talalksz egy normalisabb kornyeket, es a fizetesek sem rosszak.
2019. febr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én külföldre, de a húgom Fejér megyébe költözött Borsodból.
2019. aug. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!