Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Az olcsó ingatlanok, ami Vas...

Az olcsó ingatlanok, ami Vas és Somogy megye körül vannak 3 és 5 millió Ft értékben, tényleg nem jók? Környék se jó?

Figyelt kérdés
Amelyik lakható, de van mit újítani rajta. Pl a fűtés. Tényleg olyan a környék, a szomszédok, hogy normális ember nem tud ott lakni?
2019. febr. 18. 21:07
1 2
 1/16 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Nyilván munkahely sincs ha ilyen olcsó
2019. febr. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Pár év múlva lenne csak annyi pénzem és 30 elmúltam. Nincs egy rendes otthonom, albérlet elveszi a pénzt.

Külföldön élek albérletben, szállás már nem jó, ahhoz túl idős vagyok, hogy egy pár nm szobában éljek, vagy mással egy lakásban. Ha tudok félre tenni, mert már állandóan itt élek és van munkám, akkor kB 2 év a 3 millió Ft. Abból csak sz@rt lehet venni? Legalább évi pár alkalom miatt kellene, hogy ha raerek, tudják hova menni, látogatni. Mert nincs hol aludnom (macskával), de mindig kérdezik, hogy mikor megyek... Meg egyszer tényleg szeretnék nem másnak fizetni, hanem a sajátomban élni.

2019. febr. 18. 21:21
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem is más miatt, magam miatt szeretnék egy saját otthont.
2019. febr. 18. 21:24
 4/16 anonim ***** válasza:
ezek szerint maradsz kint egy szobaban csak evi nehany alkalomra kell otthon ingatlan? Erre a celra nem latom ertelmet vasarolni, hacsak nem egy furdovarosban pl Harkany (5 millio korul van nehany lakas es nyaralo) es fel eves szerzodesekkel kiadod. Amikor szukseged van ra, akkor nem hosszabbitasz.
2019. febr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Kint lakást bérlek.

Ha lenne itt olcsó lakás, nekem itt is jó lenne vásárolni. Lényeg, hogy legyen egy hely, ahová mehetek, ha bármi van. Egy fix lakhatás.

2019. febr. 18. 22:02
 6/16 mindentudó99 ***** válasza:
Akkor vegyél egy olcsó nyaralót ha mindegy hol van. Felénk van sok. Utána kell nézni de álladó lakhatásra is jók. Mindjárt belunkelek egyet.
2019. febr. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 mindentudó99 ***** válasza:
[link] Van olcsóbb és dágább is
2019. febr. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm. 2 év még talán, amire odáig eljutok, de érdekel előre is.
2019. febr. 18. 22:32
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem a lakás állapotával van a gonosz, hanem azzal, hogy nincs munkahely.
2019. febr. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nekem nagyobb megnyugvás 2-3 millió a számlámon, mint egy üres ház, amit bármikor feltörhetnek, kirabolhatnak, folyamatosan romlik az állaga, gazosodik, kihal, tönkremegy. Nem látom értelmét.

Nyaralót valami külterületen valóban kaphatsz ennyiért, azokkal nem feltétlenül van gond, egyszerűen földút, zártkert, nincs teljes közmű, ilyesmi. Nem túl konfortos. Ha viszont lakóingatlant találsz ennyiért, akkor az maximum cigánysoron lehet, vagy valami tényleg kicsi faluban.


Én a helyedben átgondolnám ezt az egészet, mit, miért, hogyan akarsz csinálni, mik a közeli és távlati célok.

2019. febr. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!