Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ausztriában dolgozok.8 éve...

Ausztriában dolgozok.8 éve folyamatos bejelentett munkaviszonyom van kinnt. Mivel itt Ausztriába brutális ingatlan árak vannak, így Pécsett szeretnék házat venni. Mivel nem öröklök és nincs ingatlanom. Osztrák Bank adna hitelt magyar ingatlanra?

Figyelt kérdés

2019. márc. 7. 08:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen
2019. márc. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

OFF lesz, bocsánat!

Ha én Ausztriában dolgoznék, akkor nem Pécsen vennék házat, hanem Vas vagy Győr-M-S. megyében.

2019. márc. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De én odavalósi vagyok, odaköt minden.
2019. márc. 7. 11:58
 4/9 anonim ***** válasza:

#3

Az más!:)

2019. márc. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 ZoltanAnglia válasza:
31%
Es ezt mi a fasszert nem Ausztiaban kerdezed meg a bankoktol ahol elsz evek ota????????????
2019. márc. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
De az akkor szabadon felhasználható hitel lesz, és nem pedig lakáshitel. Annak pedig magasabb a törlesztője.
2019. márc. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha Ausztriában dolgozol, ugyse fogsz visszajönni magyarba . Vegyél inkább kinnt, azzal alpozod meg az egzisztenciád. Nem mindenhol bruál az ár, pl. Karintia "Dreilandecke" részen ! Ha pedig mégis hazajössz egyszer, eladod. Kinnt nem ingadoznak a m2 árak.
2023. júl. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2023. aug. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7: Mutatsz ingatlanhirdetési oldalakat, légyszi?
2023. aug. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!