Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Olyan városokat/falvakat...

Olyan városokat/falvakat (vélhetően azok szélét) keresek, melyekben nem 5-20 méterre, hanem távolabb (is) vannak házak. Mely települések felelnek ennek meg?

Figyelt kérdés
Cél a hatalmas kert, de nem a bűnözők célpontjává válás, nem valami magányos erdei ház, hogy ha egy fél órára nincs otthon senki, már törnek is be - nekem ez NEM KELL! Nem azért dolgozik valaki, hogy pár perc alatt mások ellopják!
2019. márc. 9. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Minden város, falu megfelel ennek, mert mindegyiknek van körben széle, házakkal.

Vagy nem értem a kérdést.

2019. márc. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolom akkor nagy telekre van szükséged. Nézz szét az eladó házaknál(hirdetési oldalak), sok településen van ilyen, kiírják mindig a hozzá tartozó terület méretét is. Szfváron is többek között van, de biztosan ezernyi település megfelelne a kritériumodnak.
2019. márc. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 mindentudó99 ***** válasza:
Falvak külső részei ilyenek legtöbb helyen. Nagyok a porták. Én is a falu szélén lakom. Elfér szőlő meg vagy negyven gyümölcsfa. Soha nem loptak még a kertbő l semmit. Pedig kerítés sincs mindenhol
2019. márc. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Első: egy rahedli településen minden egyes ház mellett öt-tíz méterre ott a következő. Nekem olyan városra, vagy falura van szükségem, ahol nem közvetlen mellettem van a következő ingatlan/szomszéd, hanem húsz, vagy harminc méternél is távolabb - mindkét irányból!


Ugyanakkor egy erdő közepi vadászlak, vagy valami tanya sem megfelelő - lásd leírást.


Utolsó: akkor nagy szerencséd van, ahol én lakom minden egyes város széli weekend házat legalább egyszer feltörték!


Merre laksz, hogy nem váltál soha célponttá, mikor sokszor órákra elhagyod a telked?

2019. márc. 9. 17:31
 5/5 mindentudó99 ***** válasza:
Bácskiskun megye. Kertről volt szó kizárólag. Azt nem háborgatják. A házba egyszer betörtek. Még alig épült fel. Devegy riasztó megoldotta a problémát.
2019. márc. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!