Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Most 2 gyerekkel akkor milyen...

Most 2 gyerekkel akkor milyen csok és kedvezményes hitelhez jutok? 10 millió feletti hitel lehetséges?

Figyelt kérdés

50nm+3 erkély pesti lakásról lenne szó

A csok azt hiszem amit igénybevehetünk 1.400.000ft

Olvastam a kedvezményes hitelről a 10 millióról 2 gyerekre is. Most mi van akkor ha 13 millióra van szükségünk. Hogy oldják ezt meg?

Hitelképesek vagyunk azt tudom. Havi jovedelem megfelel, TB is több mint 2 év stb.a lakás is megfelel a feltételeknek.

De nem értem ezt a dolgot ha több hitel kellene 3 millióval hogy vonják össze? Egyben lehetséges?


2019. márc. 12. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:

A jó ég áldjon meg, miért nem egy banknál érdeklődsz?

Fogsz kapni 4-5 választ, mind más lesz!

Én is mondhatnék neked ezt-azt, de nem ismerem a te/ti paramétereiteket, ezért nem tolom az infót.

2019. márc. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, megkapjátok még a 10+20+30 milliót hitelcsokistennyilát is.
2019. márc. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Kell Önerő! 20-30%.Ha van 2Millio önerőd, csok 1,5Millio, akkor már csak 9,5Milliot kell felvenned, bele férsz a 10Millios kedvezményes hitelbe.
2019. márc. 17. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha 13M hitel kell, akkor két hitelt vetetnek fel veled. A 10M kamat támogatott, +3M szabadfelhasználású.
2019. márc. 17. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!