Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » New Yorkban kik laknak ilyen...

New Yorkban kik laknak ilyen 3-400m2-es vagy akár 700m2-es lakásokban?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondoltam pl.: 1929-ben épült 14 emeletes társasház, 12-emeleten csak ez az egy lakás található ami 410 m2-es.

[link]

[link]



Következő példa 1912-ben épült 24 emeletes társasház 21-ik emeletének felét elfoglaló lakás 670 m2-vel:

[link]

[link]


Milyen egy ilyen lakásban lakni, mi jó akkora területű ingatlanban, én megőrülnék akkorában kéne laknom.


2019. márc. 19. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akiknek van rá pénzük. Mint az egyik linken láthatod, k***a drága egy ekkora lakás.
2019. márc. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezekben általában egyetemisták laknak, persze nem egyedül bérlik vagy veszik meg, hanem legalább 5-en 6-an összecuccolnak tudod.

Vagy például tök jó melegedőket szoktak kialakítani belőlük hontalanoknak, rászorulóknak.


Mégis hogy lehet ilyen bugyuta kérdést feltenni? Hogyhogy kik? Egy eléggé tehetős réteg.

Hogy te meg a másfeles panelhez vagy szokva, hát ezzel nincs mit kezdeni, szerencsére nem kell ilyen hodályban laknod.

2019. márc. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kertes házban lakok, de félelmetes micsoda ingatlanok vannak, New Yorkban.
2019. márc. 19. 12:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem csak az a mozi szoba kéne :) (2-es ingatlan)


De ezek valóban, azon emberek tipikus szórakozása, hóbortja akik már nemtudják mi a fenét is vegyenek a pénzükből hogy kopjon.


De ha már ekkora, akkor nekem egy kúria, vagy kisebb kastély felújítva jobban feküdne, egy hatalmas parkosított birtokkal. Ott nem csak ál-golfozni lehetne XD És még úgy se kerülne több mint 8 milliárd forintba...


És amúgy nem is a lakás maga félelmetes, inkább az ára.

Budapesten ezek kb. "csak" 700 millióba kerülnének.

2019. márc. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A nagyon gazdag emberek. Amúgy szerintem ez csak nagy családdal jó. Egyedül nekem sem kéne.
2019. márc. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt én se értettem, a Pánikszoba c. filmben mért vettek ki 2 főre egy akkora hodályt, amiben meg se találták egymást egy anya egy kicsi gyerekkel... Azért az minimum, hogy hallótávolságon belül van a kisgyerekem szobája, nem egy emelettel és 6 szobával arrébb.
2019. márc. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!