Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Költözöm. Bp. -en dolgozom,...

Sjudit1983 kérdése:

Költözöm. Bp. -en dolgozom, DE kertes házat keresek. Milyen területeket érdemes megcélozni, hogy ne legyen 1 óra a bejárás, hanem egy jó közlekedéssel, a közelben boltokkal, dokival, állatorvossal stb. ellátott helyen lakhassak?

Figyelt kérdés

2019. márc. 27. 20:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Aztán mennyi pénzed van, Judit?
2019. márc. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hova kéne bejárnod? Budapesten belül is vannak távolságok. Budapestre vagy agglomerációra gondoltál költözni?
2019. márc. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Van a belvárosban is, csak kevés. Be kell állítani a keresőben úgyis, hogy házat vagy lakást keresel-e, és akkor kidobja. Még társasházi lakások is vannak saját kerttel.
2019. márc. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
13.kerület, Angyalföld.
2019. márc. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én a 2. Kerület szélén lakom, és innen 1 óra bejárni kocsival, úgyhogy nem tudom miről beszélsz kérdező.

1 óránál csak több lesz...

2019. márc. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

" jó közlekedéssel, a közelben boltokkal, dokival, állatorvossal stb. ellátott helyen lakhassak"


Szerintem inkább azokat a helyeket kell nagyítóval keresni Pest megyében vagy inkább egész Közép-Magyarországon, ahol ez az infrastruktúra hiányzik.

Budapesten kizárt, hogy 200 méteren belül ne legyen meg mindegyik.

2019. márc. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Budapesten belül is sok kertes ház van. Azt meg nem tudjuk, hol dolgozol, tehát hova kellene 1 órán belül eljutnod.
2019. márc. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kispest!
2019. márc. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat, a munkahelyem az V. kerületben van. A paraméterek amire gondoltam: 60 nm2 körüli beltér és max 40M Ft.

De időközben találtam a belvárosban szuper lakásokat, ezért lehet, hogy a kertes ház ugrik, csak az lett volna a cél elsősorban.

2019. márc. 29. 14:53
 10/13 anonim ***** válasza:
Tudod én inkább utaznék negyed óra - 20 perccel többet a munkahelyemig mint hogy a koszos büdös zajos belvárosban kelljen laknom. Ott van pl. Kelenföld. 7 évet laktam a Tétényi úton panelban és nagyon szerettem a környéket. Anyósom a Ferenciek terénél dolgozott és ő is Kelenföldről járt be, semmi gondja nem volt ezzel, tulajdonképp egyszerűen be lehet jutni. 11. kerületben van kertes házas övezet is és lakótelep is. Ezen kívül amit még ajánlok az Újpest, Megyer része. Itt szinte csak kertes házak vannak és nagyon jó környék. Pesti oldalon egyedül itt gondolkodnék vásárlásban, egyébként a budai oldal nekem jobban tetszik.
2019. márc. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!