Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hol a legjobb lakni? Herceghal...

Hol a legjobb lakni? Herceghalom-Páty-Etyek közül hol a legjobb az élet? Milyen a közösség, közbiztonság, bölcsőde, óvoda, sportolási lehetőség, infrastruktúra? Melyik település a jobb?

Figyelt kérdés

2019. márc. 27. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Én Herceghalmot imádom. Szerintem a felsorolt települések közül a legjobb infrastruktúrával rendelkezik, viszont eszméletlenül drága. Rengeteg az új építésű utca, sokan költöznek oda.
2019. márc. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Pátyon nagyon sok a roma, nincs vonat, de a busz félóránként jár, infrastruktúra nem túl jó (Bp-Budakeszi-Páty-Zsámbék-Bicske buszvonal)


Etyeken nincs túl sok cigány, csak pár család, szintén félóránként van busz, vonat nincs, infrastruktúra szintén nem tul jo(Bp-Biatorbágy-Etyek-Bicske buszvonal)


Herceghalmon egyáltalán nincsenek romák, van busz is, vonat is, mindkettő félóránként jár (BP-Budaors-Biatorbagy-Herceghalom-Bicske vasútvonal)


Bicskén vannak romák de nem olyan sok. Nagyon sűrű a busz is, vonat is Pest felé, ott is érdemes lakást néznetek, jelenleg is épül lakópark, meg Bicske-kertvárosban parcelláznak föl egy új utcát.



Vagy Herceghalmot vagy Bicskét javasolnám. Infrastruktúrában Bicske jobb (Tesco, Lidl, dm, rossmann, bölcsőde, gimnázium, uszoda stb.)

Herceghalom kicsit falusiasabb, bicske kisvárosias



Mindegyik település kb. 25-30 km Budapesttől. Hercegnek meg Bicskének autópálya-lehajtoja is van. Vonattal 20 perc Bp-Kelenföld

2019. márc. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
94%
A családom régóta pátyon lakik, és én utálom. Semmi sincs itt ha valamit akarsz csinálni muszáj elmenni más településre.A "sportpálya" meg áll két focipályábol amire be sem lehet menni csak akik edzenek. Budapestre reggelente bejutni kínszenvedés legtöbbször, vonat nincs, a buszon meg egy fikarcnyi hely sincs és budakeszin állandóan dugó van oda fele. Télleg sok a roma de nem a rosszabbik fajta.
2019. máj. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mit választottatok, engem is érdekelne!!!
2020. jan. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
39%
Páty a legjobb, azért is ott a legmagasabb az ingatlanár, Páty egybefolyik Telkivel
2020. ápr. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Meg egyiket sem valasztottuk, a virushelyzet mindent megvaltoztatott. Halasan koszonom a reszletes javaslatokat!
2021. jan. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Herceghalom vahy Bicske szerintem is. (vonat, autópálya)

Árak is kedvezőek és jó a közlekedés, szép kis települések.

Pátyról meg Etyekről rettenetes a Budapestre jutás(se vonat se autópálya csak busz meg végtelen dugó)

2021. jan. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Végül Pátyra költöztünk 2019. októberben. Imádunk itt lakni a Zsámbéki-kanyar településrészen. Pestről költöztünk ki a BAH-csomóponttól, őszintén szólva ilyen nézőpontból teljesen egyforma mind, semmit nem lehet csinálni sehol. De szerintem, aki Pestről azért költözik ki, mert rendezett környezetet akar a szép természethez közel, az nem is várja el, hogy multiplex legyen a falujában... Most meg a járvány miatt már sehol sem lehet csinálni semmit :(

Közlekedés miatt Etyeket kizártuk, Herceghalmon meg drágábbak a hasonló adottságú családi házak, így ár-érték arányban mi Pátyot hoztuk ki a legjobbra. Egy szép napon talán megépül az autópálya-lehajtó is, akkor itt is (még) feljebb mennek az árak.

2021. febr. 16. 22:56
 9/9 anonim ***** válasza:

Most milyen onnan a közlekedés?


Autóval milyen bejutni Bp-re?


Mikor nincs csúcsidő?

2022. márc. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!