Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ti Pest megyében a Pesti vagy...

Ti Pest megyében a Pesti vagy a Budai oldalra költöznétek szívesebben?

Figyelt kérdés

Ti Pest megyében a Pesti vagy a Budai oldalra költöznétek szívesebben? És miért?


Pest megyén belül Budapestre vagy inkább mellé költöznétek? És miért?


Ha Budapestre, akkor hányadik kerületbe és miért?



2019. ápr. 2. 15:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
II. kerület. :) Az a része amit láttam belőle nagyon tetszik, nyugodt, kulturalt, és szép.
2019. ápr. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%

Egyértelműen budai oldal.

Fényévekkel jobb, a pesti oldal falusias.

2019. ápr. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Lakás vagy ház?
2019. ápr. 2. 17:29
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Én boldog lennék ott egy lakásban is szerintem. :) De ha a pénz nem számítana akkor nyilván egy különálló ház jobb lenne mint egy társashaz.
2019. ápr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

XII.kerület.

Budai oldalon is vannak trágya helyek.

A nagy szerelem részemről Zebegény.

2019. ápr. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

Dunakanyar bal part vagy 10-es út mente.


Ha késsel tartanának Budapesten (utálom a várost), akkor 11. kerület, esetleg 16.


Olyan helyre nem mennék, ahol nem jó a tömegközlekedés, akár agglomeráció, akár Bp.

A 17. kerület a zsúfolt, lassú, csak az Örsig közlekedő buszaival felejtős számomra.

2019. ápr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
A mi célunk II. vagy XII. kerület. Jó az infrastruktúra, de már zöldövezet, jobb a levegő, jó iskolái vannak és kulturáltabb összességében. Budapesten kívül is maradnék a budai oldalon. Most a III. kerületben élünk.
2019. ápr. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
81%

Éltem mindkét részen. Pesten az V. kerületben, a Bazilikához közel (polgári, de felújított lakásban). Nem szerettem.

Folyamatos zaj, buli buli hátán, kosz. Az elején még tetszett ez, de 3-4 hónap után már zavaró volt. Ami jó volt, hogy közel volt gyalog is minden, nem kellett a dugóban ülnöm, vagy izgulnom, hogy időben odaérek-e valahová.


Most a budai részen élek, egy kertes házban. Sokkal szabadabbnak érzem itt magam, jobban szeretem a nagy, tágas tereket. Természetközelibb is, minden zöld körülöttünk, és a panoráma is csodálatos. Igaz, hogy messzebb van a belváros, mindig autóval közlekedek, de sokkal jobban szeretek itt.

2019. ápr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%

Bicsket nezegesd. (Budai oldal)

Igaz, 30 km Budapesttol, de a vonat reggel befele es delutan kifele 20 percenkent, amugy egesz nap felorankent jar es 23 perc alatt er be bicskerol kelenfoldre, a delibe 30 perc alatt. Kocsival szinten fel ora pest. Bicsken van spar, tesco, pepco, lidl, dm, rossmann, bölcsőde, ginnazium, uszoda, sportkozpont, ettermek, szorakozohely, automiso, t-mobil szakuzlet, otp, k&h budapestBank, takarek, okmanyiroda szoval minden kutyafule van a varosban... Most epul 2 lakopark (Gesztenyes lakokert, Szent Istvan uti lakopark) . A Bihari utca kornyeket hagyd ki, de a varos osszes tobbi resze nagyon jo. (Kertvaros, Belvaros, Toszeg, Ady, Bem, Nagy Karoly ter, Barsi, Vasvari, Jokai, Vagohid utcak nagyon szep reszek)


Lakasarak kb feleannyi mint Budapesten



Erdemes rapillantani. Nagyon szeretek itt elni, nem bantam meg.

2019. ápr. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%

Meg annyit hozzafuznek, hogy a varost (Bicsket) dombok, erdok, tavak, bicikliutak veszik korul, tehat gyonyoru fekvese van (Zsámbéki-medence)



Rengeteg kikapcsolodasra van lehetoseg.. Bringazas, seta a toparton, erdojaras, szolohegyen valamelyik boraszatnal (juhasz tibor pinceszete, milcsák pinceszet) inni egy jo bort kozben nezni a panoramat, vagy esetleg horgászni egyet..


De megsincs elszigetelve az ember, mert helyben is megtalal mindent(ipari park, uzletek=munkalehetoseg, vasarlasi lehetoseg) iskolak, es pestre is beer 23 perc alatt normalis korulmenyek kozott modern siemens vonattal

2019. ápr. 9. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!