Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ma Magyarországon hol lehet...

Ma Magyarországon hol lehet élhető városban lakható lakást benni maximum ötmillió forintból?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 7. 23:20
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
5 millióból màr szerintem sehol.
2019. ápr. 8. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
És valami falusi parasztházat, hétvégi házat hol lehetne venni? Én is pontosan ennyiből szeretnék, de még ehhez is hitel kellene.
2019. ápr. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Viccesnek találom a trollkodást, de ez igen erőltett, ha lehet inkább hagyjuk, a kérdező meg én is normális választ várunk...


Amúgy igen, egy putri itt a helyzet, ha nem vállalsz 20 gyereket akkor fordulj fel elv uralkodik.

2019. ápr. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Debrecen mellett, zártkertekben 4-5 millióért már jó kis házakat lehet kapni.
2019. ápr. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
60%
Egyéb részlet? Mert ha munkahely is kell a környéken, akkor sehol, ha nyugdíjas vagy, vagy emellett a befektetéseidből élnép meg, akkor rengeteg helyen.
2019. ápr. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
Nem világos mit jelent az élehető város és a lakható lakás, de ennyi konkrétummal Salgótarján és Komló ugrik be elsőre.
2019. ápr. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%

5-ös: Nem akarok kötözködni, de nem csak a nyugdíjas nincs helyhez kötve. Rengeteg munka végezhető online manapság már, nekem van videóvágó, weblapkészítő, sőt zenei producer ismerősöm is akik mind-mind otthonról melóznak. Digitális nomádnak lenni manapság már nem ritka és az otthon végezhető munka sem azt jelenti amit 10-15-20 évvel ezelőtt (bedolgozás, karkötők gyártása, hirdetésekre kattintgatás, stb.).

Csak azért írtam le, hogy legyen egy kis szemléletváltás. :)

Persze a magunkfajták (én grafikus vagyok, szintén otthonról melózom) pont nem akarnak a világ háta mögé elvonulni. Én pl. félévente más országban lakom.

2019. ápr. 10. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Jó neked, de nem mindenki grafikus:)

Tudod, vannak àcsok, kőművesek, pincérnők, biztonsàgi őrök, szakàcsok stb.Ezek az emberek is szeretnének megélni, mert attól, hogy nem atomfizikusnak tanultak, még nekik is kijàrna a normàlis színvonal!


Kérdező, #1 hsz. vagyok.

27 évig éltem Gyöngyösön, a szülővàrosom, de egy retek, szar semmi lett belőle.

Délelőtt 10-kor kínàlták nekem a drogot, úgy, hogy rendőrautók korzóztak a Gyöngyszöv előtt.

Ezt csak azért írtam le, hogy még ott sem kapsz 8-10 millió alatt lakàst/hàzat.


Tény, apàm megörökölt hàza eladó, 5 millióból kijön, de költeni kell rà.

2019. ápr. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
85%
Miért lettem lepontozva? Debrecen egy nagyon is élhető város, a külső részekből 10 perc alatt bent lehet lenni autóval a városban. Buszközlekedése is nagyon jó, munka is van, 5 millióért is vannak házak, a mi részünkön konkrétan 2 percre van a bolt, suli, ovi, gyalog 20 perc. Munka is van dögivel. Nem mindegy, hogy zártkert vagy nem? Csak a megnevezése más, de olyan házakat húznak ott fel, vagy átalakítják, hogy csak pislogok. Nyugis, tiszta, rengetegen jönnek ki. Ez volt a kérdés, nem?
2019. ápr. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!