Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Csak szerintem szánalmas ami...

Csak szerintem szánalmas ami meg az ingatlanpiacon?

Figyelt kérdés

Keleten vidéken, de Borsodban is 1-2-3 éve bennragadt házakat még mindig ugyanazon az áron vagy drágábban hirdetik mint eddig? XD


3/4-ét ingatlanos, mert kutya nem vesz itt házat.


2019. ápr. 14. 09:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

Ettől a kérdéstől még nem lesz olcsóbb, még akkor se, ha 100x kiírod.

Az árakat a kereslet és a kínálat határozza meg (ebben benne van az olcsóbb hitel, a csok, a magasabb jövedelem is).

Akinek nem szükséges a gyors pénz az kivárhat.

Az ingatlanos nem befolyásolja a szerződés szerinti árat, annyiért hirdet (tól-ig) amennyiben megegyeztek a tulajdonossal.

Ha irreálisan magas akkor sose fog elkelni, de ez téged miért zavar?

2019. ápr. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 mindentudó99 ***** válasza:
94%
Nem mindenkinek sürgős a pénz. Az emberek nem kótyavetyélik el az ingatlant csak azért hogy te jól érezd magad. Még ha kegyetlenül is hangzik. Egy ház nem autó amitől sokan szabadulnának mielőtt végképp elértéktelenedik.
2019. ápr. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

Miért lenne szánalmas?


Bármennyire hihetetlen az emberek jelentős része nem azért ad el valamit mert muszáj, vagy mert az élete múlik rajta. Bőven van ideje kivárni.

2019. ápr. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Állagromlása azért van egy háznak ha lakott ha nem. Ha lakott kevésbé, ha nem akkor meg gyorsabban. De mikor egy lepukkant szellemtanya is már irreális azért bosszantó.
2019. ápr. 14. 12:06
 5/14 anonim ***** válasza:
33%

Nem, itt teljesen minden rendben van. Kiváló a rendszer, kiváló a kormány, növekszünk és fejlődünk.


A lassan nyugati ingatlanárakhoz közeledő itthoni ingatlanárak is teljesen rendben vannak. Az emberek elfogadják, nem látod? Itt is leírták a kérdésed alá kapásból többen is, talán benned van a hiba.... Nézz magadba!


Valószínű hónapok függvénye, hogy 15-20 millióért nem kapsz már élhető nyaralót sem, ahol meghúzhatnád magad, mert a panelok és családi házak értéke bizony annyira felmegy. És?


Ezért kell élni kell a Miniszterelnök Úr ajánlatával, felvenni a CSOK-ot, családot alapítani, több tíz millió hitellel. Ha nem tetszik, lehet innen tiplizni, de ne az utcán vagy erdőbe élj, csak a helyet foglalod.


Nem az undorító kommunizmus van, itt a csodálatos kapitalizmus él, ahol bármit megvalósíthatsz. Csak akarni és tenni kell. Ez a kulcsmondat.


Hajrá Magyarország!

2019. ápr. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 mindentudó99 ***** válasza:
60%
Mert sza.ért h.gyért nem adom oda az ingatlant arról nem a kormány tehet.
2019. ápr. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#5 én sem értem az itt válaszolókat... tényleg ennyire happy minden?
2019. ápr. 14. 19:51
 8/14 anonim ***** válasza:
50%

Dehogy happy, csak annak látszik.


Illetve az emberi lény ilyen, ragaszkodik a sz.rhoz, amíg ki nem hal, ígyis marad. Aki meg ellen mert mondani, együtt betámadják.


Amióta mennek fel az árak irreálisan, ugyanúgy kánonban az emberek elfogadóan bólogatnak.


Én úgy vagyok, a sz.rt otthagyom és megyek a jó felé.


Itt csak az jár jól, aki megellik három gyereket, alá raknak ingyen tízmilliót, aki nem akar egyet se, mint pl. én, az meg mit számít.


Ennek a CSOK baromságnak (is) köszönhetően meg vicc, amilyen árak vannak, 15 (!!) millió itt Győrben egy olyan nyaraló, ami élhető is, igaz olyan helyen van, hogy ha van egy nagyobb hó, akkor nem közlekedsz...


Amúgy igen, azokat az ingatlanokat, amelyeket nem bírnak eladni, viszik fel az árukat. Jókat mulatok az ilyen embereken, had vergődjenek, majd belefáradnak.


Találkoztam ilyenekkel, és többen besültek, inkább el sem adták, mert az ingatlanlufinak köszönhetően annyira vérszemet kaptak, hogy mindenkinek többet mondtak a telefonban a megbeszélt árhoz az utolsó nap, miszerint annyi a vevő, meg megtehetik mert ilyen árak vannak. Aztán azóta ott állnak a sz.ros ingatlanjukkal, amikor valaki elvitte volna korrekt árron, a hirdetések is inaktívak már. Pár százezerért segget csinálnak a szájukből, hamis dolgokat mondanak, sok-sok milliós házaknál.


Most ilyen a helyzet, de megnyugodhatsz, lesz ez még nagyon lent is. Nem mostanában, de aki azt gondolja, hogy ez így folytatódhat, az nem tudom hol él.

2019. ápr. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 mindentudó99 ***** válasza:
41%
Aki el akarja sürgősen adni úgy is eladja olcsóban is. Akinek meg sürgős a pénz miért ne várna ki ha elmegy elmegy ha nem akkor megmarad. Majd eladja később. Én is adtam el házat többért mint amit valójában ért igaz két évig árultam. De hát nem volt sürgős végül megjött a vevő.
2019. ápr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#9 sokan ebben a hitben élnek "hogy majd megjön a vevő"... mi gondolsz 10 vevőből 9 kevesebbet ajánl az miért van, nincs véletlenül oka?
2019. ápr. 14. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!