Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szerintetek hol érdemes...

Szerintetek hol érdemes ingatlant nézni?

Figyelt kérdés
Az ingatlan.com a legjobb?
2019. ápr. 17. 15:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
55%

Igen.

Esetleg jofogas.hu, és FB, de itt ömlesztve vannak, nem igazán tudsz szempontok alapján keresni, viszont VAN olyan ingatlan, amit nem tettek fel az ingatlan.com-ra.

Valamint van, hogy az irodák előbb jelentetik meg a saját oldalukon, mint a hirdetési oldalon, és már azelőtt el is kel, hogy oda feltehették volna.

És olyan ingatlan is van, aminél kikötötték, hogy csak szóbeli ajánlás alapján mehet el, netre nem kerülhet ki.

Aztán kisebb helységekben szóbeszéd alapján is érdemes keresgélni.

De még Budapesten is a belvárosban vannak 1 napon belül elkelő ingatlanok, ahol az új gazda a társasházon belüli.:)

2019. ápr. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Facebook csoportok is vannak, ott is érdemes szétnézni ha lehetőséged van rá. Én több csoportban voltam benne és voltak olyan ingatlanok amiket máshol nem hirdettek.
2019. ápr. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

"Valamint van, hogy az irodák előbb jelentetik meg a saját oldalukon, mint a hirdetési oldalon, és már azelőtt el is kel, hogy oda feltehették volna."


Marha kene legy, ha ilyen piacon akarsz vasarolni. Varsz 1-2-3 evet, es majd felrakjak, ne felj, minden hirdeto oldalra.

2019. ápr. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
#3 meg még vagy három évig fogják hirdetni XD
2019. ápr. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
57%
Vársz 1-2-3 évet?Általában aki ingatlant szeretne venni ritka eset,hogy ennyire előre tervez. Gondolom most néz, és mostanság szeretne vásárolni. És ne is halogassa, szerintem esély nincs arra,hgoy csökkenjenek az árak.
2019. ápr. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

"Gondolom most néz, és mostanság szeretne vásárolni."


En egy bogyos de vekony szoszi baratnot szeretnek, de felnottkoromra megtanultam, hogy nem kaphatok meg barmit, illetve ha meg is kaphatok dolgokat, vannak feltetelei, amiket nem erdemes vallalnom. Pillanatnyilag szeretnek egy uj epitesu, 50-60nm-es lakast BP-n bazinagy terasszal, 30-40% onero megvan, hitelt megkapnam siman. De szamomra nagyon buzlik az ingatlanpiac, es az elettol azt is megtanultam, hogyha valamivel kapcsolatban eros ketelyeim vannak, akkor hagyjam a francba, erdemes figyelni a megerzeseinkre. :)


"És ne is halogassa, szerintem esély nincs arra,hgoy csökkenjenek az árak."


Az osszes ingatlanos igy gondolja! ;)

2019. ápr. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
69%
3: Csakhogy az adásvételek 95%-a csere. Ha már eladtad és 2 hónapon belül át kell adnod, meg kell legyen a cserelakásod 30 napon belül, hogy legyen hova átköltözz átadásig. Az is ritka eset, hogy valaki 90 napos átadásra hajlandó szerződni vevőként, nemhogy 3 évre.:D
2019. ápr. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
79%
Utolso, ez megint butasag es tipikus peldaja annak, hogy emberek kenyszerhelyzetbe teszik magukat, amiben kenytelenek elfogadni egy nem annyira elonyos lehetoseget. Nem kell az elso ingatlant eladnod, mielott megvenned az ujat, vehetsz fel hitelt az uj ingatlan, vagy mindketto terhere, nyugisan atkoltozol, utana elkezded hirdetni a regi ingatlant.
2019. ápr. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

8: Nem értem, miről beszélsz, eddig minden adásvételünk kifejezetten előnyös volt, nyertünk rajta, nem keveset.

Soha nem vettünk fel hitelt.

Nem értem, mi ebben a kényszerhelyzet. Megtaláltuk álmaink otthonát és lecseréltük rá a meglévőt, aminek az értéke a vétel óta jelentősen nőtt is, többszörösét érte mindig az eladáskor a vételhez képest. Minden esetben. Ebből finanszírozzuk a megélhetésünket is.

2019. ápr. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
8: Azt sem értem, mire és miért vegyek fel hitelt, amikor ott van a KP, amivel kifizetem a lakást.
2019. ápr. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!