Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen Pilisvörösváron élni?...

Milyen Pilisvörösváron élni? Milyen onnan a közlekedés Budapestre?

Figyelt kérdés
Milyen ott élni? Megéri oda költözni?

2019. ápr. 18. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Mi az, hogy "megéri oda költözni"?

Milyen nyereségre számítasz ezzel?

Fizetni biztos nem fog neked a település, hogy odaköltözz, tehát nem éri meg.


Egyébként Pilisvörösvár nem olcsó hely, nyugodtan számolhatsz budapesti árakkal. Egy szép, rendezett település, köszönhetően annak, hogy nagyrészt svábok lakják. Minden van, ezért gyakorlatilag a városból ki sem kell mozdulni.

Ha Budapestre kocsival jársz dolgozni, akkor reggel-este számíts dugókra,(Bécsi út,Bem rakpart különösen) ahogy mindenütt az agglomerációban.

Autóbusszal ugyanez a helyzet.

A legjobb és a leggyorsabb a vonat.

Vasúton a MÁV Budapest–Esztergom-vasútvonalán Vörösvárbánya, Pilisvörösvár és Szabadságliget megállóhelyek érintik, attól függ, hogy melyik részen laksz.

2019. ápr. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat! A "Megéri oda költözni?" alatt arra gondoltam, hogy milyen a város, a lakók, milyenek az üzletek meg hasonlók. :)


Nézegettem Budapesti árakat is (és a nem felkapott környékeket), de Pilisvörösváron kedvezőbb áron lehet találni ingatlanokat szerintem. Budapesten ahol kedvező áron van ingatlan ott vagy a közlekedés pocsék vagy köztudottan sok a kisebbségi...

2019. ápr. 20. 12:34
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Ha ott dolgozol, vagy otthon vagy akkor jó. De amúgy botrány szar a közlekedés.
2019. ápr. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
15%
Ez egy putri, gyökér városvezetéssel.
2019. jún. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
89%

Akárki akármit is mond, én szeretek itt élni.

Autóval/busszal valóban nehézkes reggel a bejutás, mert a 10-es út mindig bedugul, de ha a Bp-nek "hátsó" része felé mész, akkor tinnye fele lehet kerülni, arra határozottan kevesebb a dugó. A vonatok félóránként járnak, és ahogy már előttem is említették, 3 megállója is van Vörösvárnak. Időben pedig nem olyan sok az amit vonatozással kell tölteni, én gyakran budapesten belül többet utazgatok, mint vonatozok.

Társasági életben, rendezvényekben és szolgáltatások terén is mindenki megtalálhatja szerintem a magának megfelelőt, vannak lehetőségek, Vörösvár azért nem olyan kicsi.

Személy szerint én tudom ajánlani neked Vörösvárt, lassan 17 éve lakom itt és nem bántam meg a költözést.

2019. aug. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!