Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szerintetek reális az, hogy a...

Szerintetek reális az, hogy a chicagói négyzetméterárak csak 10-20 %-al magasabbak a pesti négyzetméteráraknál?

Figyelt kérdés

Hogy lehet ez, miközben az átlagfizetés odaát több, mint 4-szer annyi, és a város is nagyobb egy "picivel"?


[link]



2019. ápr. 20. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
A belvárosi lakások Chicagóban kétszáz százalékkal magasabb áron vannak mint Pesten. A külvárosi árak meg azért alacsonyak, mert az amerikai nagyvárosok közül ez a legveszélyesebb. Rengeteg gyilkosság,rablás stb.
2019. ápr. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

Ezt hol találni az oldalon?...

Csak a bérleti díjat találom.

2019. ápr. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A bérleti díjak alatt vannak a négyzetméterárak:


Buy Apartment Price


Price per Square Meter to Buy Apartment in City Centre

Budapest 888,620.69 Ft

Chicago 1,061,313.67 Ft


Price per Square Meter to Buy Apartment Outside of Centre


Budapest 547,083.33 Ft

Chicago 580,900.01 Ft

2019. ápr. 20. 16:20
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

1-es vagyok, bocs ! Ezt csúnyán benéztem, a lakásbérlés árát

néztem.

2019. ápr. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Ez is a te kérdésed:

https://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__ingatlan-vasarlas-ela..

Szerintem itt már leírták, hogy miért nem reálisak az összehasonlítások, illetve a numbeo miért nem hiteles forrás.

Egyébként a város nagyságának mi köze a lakások árához? Ennyi erővel Mexikó-város is rohadtul drága kellene, hogy legyen.

2019. ápr. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Szerintetek reális az.."


Igen, ugyanis piaci elven működik. Ha szerinted nem reális, akkor jogod van Chicagóban drágábban vagy Budapesten olcsóbban adni a lakásokat, illetve Chicagóban bérelni.

2019. ápr. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja epp akartam irni, hogy Numbeo tenyleg nem relevans.


Meg a'merikaban az a helyzet, hogy ott a getto, illetve egy nagyon rossz allapotu epulet az atlaghoz kepest sokkal rosszabb, es tobb az ilyen, mint nalunk. BP-n a Hos utva keleti vege fele is ha jol emlekszem 2-4 milla egy lakas, annak oka van. Na, atlaghoz kepest annyival rosszabb allapotu lakas sokkal tobb van az amerikai varosokban, remelem dereng, hogy mit probalok magyarazni. Es ott aztan keselnek es lepuffantanak, sokkal tobb az olyan ember, akinek nincs veszitenivaloja.

2019. ápr. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jártál már Chicagoban? Majhordák terrorizálják az utcákat. Mordorban nálunk is szaré hugyé dobják utánad az ingatlant.
2021. febr. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!