Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Sülyságpon, főleg a hegyen,...

Sülyságpon, főleg a hegyen, magas részeken mennyire rossz a lakosság? Tudtok még mondani, hasonlóan szép, HEGYEK ölelte hasonlóan olcsó helyet a közelben? Normális lakossággal.

Figyelt kérdés
Nem vagyopk naív, tudom hogy mindenhol van cigány, nem ez a kérdés, hanem hogy mennyi a bűnözés, mennyire veszélyes vagy nyugis környég. Beleszerettem azokba a magaslatokba, hegyekbe.
2019. ápr. 20. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lakom Sülysápon, csak onnan 10km-re,de nem tudok róla, hogy rossz híre lenne a hegynek.

Az tudnod kell, hogy akiktől félsz, azok nem a lakóhelyükön bűnöznek, hanem 6 faluval arrébb.

Ahol én lakom, ott 2 család lakik csak, soha nem volt velük helyben probléma. Viszont mindig történnek betörések, amit monori, szecsői cigányok követnek el.

A legnagyobb baj az ilyen szomszédsággal, hogy kibírhatatlan a közelükben az élet,zajosak, szemetelnek, semmilyen emberi lakhatási törvényt nem tartanak be, még a legdisztingváltabb sem.

És ez még rosszabb, mintha időnként betörnének, mert nincs nyugalmad.

Beszélgess a helyiekkel erről, ott kompetensebb választ fogsz kapni, mint itt, ahol kicsi a valószínűsége, hogy pont a hegyről lesz valaki.

Egyébként én Úrit, Tápióságot, Tápiószentmártont (nem keverendő Szentmártonkátával!) ajánlanám nyugalom és földrajzi különlegességek szempontjából, de a legjobban ellátott és a legközelebb Pesthez mégiscsak Sülysáp van.

Itt egy kis ismertető a Tápió vidékének földrajzáról, némi történelemmel vegyítve:

[link]

2019. ápr. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mende!

5 éve költöztem le Pestről.

Szeretem,szép élhető, jó a levegő.

Van pár roma család,de nincs velük gond!

A bejárás szar!

Sürün nem jön a vonat. Minden nap autóval húzós.

Piacra Sülybe járunk Vas.nap.

2019. ápr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Végül inkább gyömrőn vettem házat.... igaz, a teljes 45 m2-es panelom ára rá fog menni(30 misi) , mert megvettem 26-ért és még 4-ért tuti fel kell újítani. igaz, a hegyeket hiányolom :( dehát valamit valamiért. 4 hét múlva költözöm, akkor mennek ki.
2019. ápr. 24. 21:34
 4/4 anonim ***** válasza:
😊 Érezd jól magad a szomszédba!
2019. ápr. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!