Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mobilhazak mennyiért? Hittel?

Mobilhazak mennyiért? Hittel?

Figyelt kérdés
Sziasztok, párommal szeretnék mobilhazat. Legalább 54m2 lehetőleg fából. Persze ha nem az sem probléma. Nézegettem az interneten de konkrét árakat nem találtam. Kb mennyi lenne egy 2 szobás mobilhaz? 5millobol lehetséges? Hittel van mobilhazakra is?

2019. ápr. 23. 13:27
 1/8 anonim válasza:
100%
Hittel szívvel, lélekkel. Hittel hiszek abban, hogy sikerülni fog.
2019. ápr. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hőszigetelt konténerházból a 48m2-es 10+ÁFA, ennél biztosan több egy téliesített faház.

Konténerház árat innen vettem: [link]

2019. ápr. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Olcsó lakhatás ma Magyarországon? Ha-ha-ha... Esetleg nyaralónak megfelelőek egyébként ezek a mobilházak, és amelyik jó is az drága... Konténerházat esetleg tudtok annyiból venni. De szintén csak nyaralónak "éri" meg.
2019. ápr. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Romániából lehet olcsón faházat venni, nem tudom, minőségben milyen, szereléssel és minden egyéb szükséges dologgal együtt 30.000 euró egy 80 m2-es. Valószínűleg igencsak olcsó alapanyagok vannak beépítve, a tető pl. lemezfedés, amit soha nem tennék lakóházra.

[link]

2019. ápr. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A legolcsóbb, amit találtam, szép, 3 szobás, de csak 40 m2! :/

[link]

2019. ápr. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

40 m^2 biztosan nem három szobás, max 3 helyiséges.


5 millióból kb a telekre futja.


Egyébként kitartást! Hittel minden lehetséges.

2019. ápr. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Gondolom hitelre gondoltál csak elírtad


Lakáshitelt csak akkor vehetsz fel rá ha leásatod ezzel viszont a ház elveszti mobilitását tehát nem tudod ide-oda hurimpálni ha nem szeretnéd rögzíteni akkor személyi hitelt vehetsz fel rá

2019. júl. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, ettől függ az egész, viszont tökmindegy hogy melyik fajta hitel, a lényeg hogy meglegyen a kívánt összeg!
2019. júl. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!