Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szerintetek ez a lakást...

Szerintetek ez a lakást érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Szegedi, 38-40nm egyedi fűtéses, valamikor a 80-as években épült. Főzőfülkéje van, és egy hálófülke, ahová egy franciaágy befér. Ezenkívül egy nagy nappali, ami kb 18 nm-es egy hozzá tartozó nagy erkély. A fürdőszoba egyben van a wc-vel. A kérdést úgy értem, hogy ez baklövés vagy az egyetemek közelsége miatt semmi esetre sem? Jobban járnék egy panellakással?

2019. máj. 22. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Azt honnan kéne tudnunk, hogy mire szeretnéd használni? Hogy hány éves vagy, milyen terveid vannak, stb...

Én spec. nem venném meg, mert nem tudnék vele mit kezdeni, de ez én vagyok

2019. máj. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyedül laknál benne, tökéletes. Ha nem egyedül, akkor már egy szűk kis lyuk.
2019. máj. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Panelból nagyobbat vehetnél? Ez is társasházi lakás, nem?
2019. máj. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja, igazatok van a lényeg. Albérletnek gondoltam, ezért írtam az egyetem közelségét. Úgy értettem, hogy energetikailag, hogy nincs becsomagolva felveheti-e a versenyt egy korszerűvel olyan tekintetben, hogy később (3-4 év) múlva is el tudjam adni?
2019. máj. 22. 17:53
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Milyen a ház műszaki állapota?

Hányadik emelet? (földszint vagy zárószint?)

A szoba hova néz?

Milyenek a fenntartási költségek?

A szobák egymásból vagy külön nyílnak?

A ház körfolyosós vagy zárt lépcsőházas?

Milyen a környék?

Milyen a tömegközlekedés?

Haza lehet-e menni éjjel?

Milyen messze van bolt, gyógyszertár, park stb?


Ezek mind-mind számítanak...

2019. máj. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Másfél, kétszobás ideálisabb, mert ketten is ki tudják venni.
2019. máj. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hogy ott hogy mennek az albérletek, azt nem tudom, nálunk megy az ilyen is.

Amit én látok, hogy a főzőfülke az gáz, én főzök rendszeresen, azt nem lehet rendesen kiszellőztetni, azt a gőzt. Mondjuk, ha lehetne, vagy egybenyitnám a nappalival, vagy gardróbnak csinálnám meg, és a nappaliba csinálnék egy szolid kis konyhát (befektetésként ugye).

Engergetikailag, stb. szerintem hibátlan, ilyesmiben lakok, gondolom ez ilyen csúsztatott zsalus. Király. A panel sztem élhetetlenebb, és a szomszédokat jobban hallani.

A leszigetelt panelok sem mindenkinek jönnek be, itt lehet olvasni sok ilyet pl. hogy már nem fűtik körbe egymást a szomszédok, mert mindenki spórol vele. :)

Az ilyen csúszózsalus elég meleg (jó, függ égtájtól, attól, hogy hol van, körbefűtött-e, melyik szint), de mondjuk egy új ablak esetleg jól jön, ha az eredeti van bent még.

Javasolnám.

EGyedi fűtés?

2019. máj. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!