Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hol vegyek lakást vagy házat...

Hol vegyek lakást vagy házat ilyen kevés pénzből?

Figyelt kérdés

Arra kérek mindenkit, tegyük félre a rosszindulatot, mert nekem most inkább releváns és jó megoldást kínáló válaszokra lenne szükségem.


Állami gondozott voltam, és a nagymamám, aki meghalt, hagyott rám 3.000.000 Ft-ot. Nem nagy örökség, de ez is valami. Az államtól 1.900.000 ft állami támogatást kapok, mint életkezdése támogatás. Ez már majdnem 5 millió. Mivel van munkám, 2 éve dolgozom, vennék fel még 3 millió Ft kölcsönt, és 8.000.000 Forint értékig szeretnék venni lehetőleg társas házi lakást, panelt, de ha nagyon musáj, akkor kertes házat.


Szeretnék Pest megyében maradni, Budapest és Vác körzetében.


Remélem nektek lesz valami ötletetek. Köszönöm előre is.

19/f



2019. máj. 23. 19:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%
6 7 milka egy laza telek se víz se gáz sesemmi . Erre építkezni vagyonok . Árak mennek felfele . Más megyékben talán jobb a helyzet de nem biztos .
2019. máj. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia, kb. 10-12 módon lehet ingatlanhoz jutni, nem csak vásárlással és bérléssel.

Ha valóban úgy döntesz, hogy venni szeretnél egyet, akkor az ingatlan-com-on állítsd be ezt az árat és kijön, amit keresel. Ezt nézegesd nap mint nap, és azzal kitanulod.:)

2019. máj. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
26%
Különben ingatlant nem hagytak rád, vagy nem vagy várományosa?
2019. máj. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem hagytak rám. Nagymamám idősek otthonában élt, Kifizette a gyerekeit, köztük jóanyámat, aki intézetbe dugott, és nekem szőnyeg alatt ennyi pénzt összekapart. Meg sem tudtam neki köszönni.
2019. máj. 23. 19:42
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem ragaszkodnék Pest megyéhez!

Fejér megyében lenne pár lehetőség falvakban a Pest-Fehérvár vonalon. Autóval és vonattal is elfogadható a közlekedés, nem nagy a távolság.

2019. máj. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
48%
2019. máj. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Miskolc, Pécs, Komló, Ózd ... Sajnos nagyon kevés a munkalehetőség.

Jelenleg vendéglátásban dolgozom, mellette tanulok. Jövőre érettségizem, szeretnék valami adminisztratív munkát keresni azzal, irodában pl. Nincsenek nagy igényeim. Kevesebb fizetéssel is beérném, mert bevallom, nem nagyon tervezek családot.


Köszi az eddigi válaszokat.

2019. máj. 23. 20:12
 8/23 anonim ***** válasza:
56%

Kedves Kérdező!

Vidéken lakást, panelt nagyrészt csak városokban találni, ott meg nagyon drágák.

Ennek ellenére találtam kettőt Pest megyében, de nem Bp-Vác vonalon.

[link]

[link]

Esetleg meg lehet próbálni Vác környékén nézni valami pici, szerény zártkertet és rátenni egy mobilházat:

[link]

[link]

2019. máj. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
70%

8-as vagyok és az előzőhöz még:

Aztán amikor már komolyabban keresel, akkor eladhatod nyaralóként és a kapott pénzed jó lesz önerőnek egy komolyabb lakáshoz, mondjuk Vácon.

2019. máj. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
76%
Tata, Tatabánya.
2019. máj. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!