Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ti laknátok ebben a házban...

Flector23 kérdése:

Ti laknátok ebben a házban ennyi pénzért ilyen körülmények között?

Figyelt kérdés

[link]


Nos, erről az ingatlanról lenne szó. 6 millió forintról lett alkudva az ingatlan 5,2 millióra.

Ezt az ingatlant személyi kölcsönből tudnám megvenni, úgy , hogy 6.8 milliót vennék fel amiből megtudnám csinálni a jogosîtványt, és autó is tudnék venni, és még maradna is valamennyi. Ennek a felvett összegnek 7 éven keresztül havi 108.000 forint lenne a törlesztője. A havi fizetésem 215.000 forint, amiből elmenne még további 25.000 ft utazásra+ rezsi. ( télen a fa miatt több lenne )Barátnőm fizetése 80.000 ft.

Az ingatlan külterületen található, 2 közvetlen és egy távolabbi szomszéddal. Szóval igen... mindenkitől messze, főleg a munkahelytől, ami 40 km utazás lenne. Az állomas kb. 1,2 km-re található, de végig földes utak vannak mindenhol, és erdős környezet.

Szóval... ti laknátok ilyen feltételekkel és ilyen környezetben ebben az ingatlanban ?


2019. jún. 9. 15:08
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
56%

Nem.

- túl rossz helyen van

- túl nagy lenne a törlesztő

- rossz a statika

- rossz az elosztás

- kicsi a hely

2019. jún. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Esetleg te mit tennél , ha albéletben laknál, ahol a havi kiadásod 80-90 ezer forint+17 ezer forintos törlesztőd lenne egy 200.000 ft személyi kölcsönre ( még 8 hónap van hátra a törlesztőből) . Előrébb jutni nem igazán tudnál, az egyetlen lehetőséged ez a 6.8 milliós személyi kölcsön lenne.
2019. jún. 9. 15:30
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Belül szépen felújították, otthonos és barátságos, kívül is rendben van, csak be kéne vakolni, viszont az 55 nm-t én személy szerint kicsinek tartom! Egy felújított ház 6 millióért nagyon olcsó, főleg Pest megyében, de ártól függetlenül én magát a lakóteret tartom kicsinek, legalábbis családalapításnál szerintem zsúfolt lenne! :/ A 40 km-es ingázás munkahelyre határeset, persze ha anyagilag nem futja közelebbi/nagyobb házra, akkor egészen okés!

Összegezve: én még azért néznék más házakat is, de ez feltétlenül potenciális jelölt maradhatna!

2019. jún. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a választ. Viszont 5.2 millió forintért sehol nem fogok ilyen felújított házat kapni, főleg Monor és környéken, ahol a felújítandó is 10 milliótól kezdődik. Az egyetlen bajom ezzel, hogy annyira elszigetelt külterület , hogy csak én és a barátnőm lennénk, és közvilágítás sincs a környéken. Téle ha leesne a hó, lehet , hogy el sem tudnék indulni autóval a munkába.
2019. jún. 9. 15:46
 5/28 anonim ***** válasza:
84%
Én azt mondom, hogy sz@rra ne vegyél fel hitelt. Eladni ezt soha az életben nem tudjátok majd. Inkább várjatok még. Ez ilyen vadász háznak való kis kunyhó...
2019. jún. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Igen... nekem is fura volt, hogy hírdetik már egy ideje, és nem igazán kapkodnak érte.
2019. jún. 9. 16:07
 7/28 anonim ***** válasza:
88%

Az ilyenek azt hiszik, azért mert pörög az ingatlanpiac minden szirt szärt megvesznek..


Az általad linkelt ház eladhatatlan, csak a palimadarat várja. Belülről kultúráltan néz ki, kívül olyan amilyen, de a semmi közepén van.


2-3 misiért még azt mondanám ok..

2019. jún. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ. Mondjuk poén, hogy a Budai út( Cegléd) környékén a felújítandókat 5-6 millió között árulják.
2019. jún. 9. 16:21
 9/28 anonim ***** válasza:
Tulajdoni lapon mi szerepel, érdekes dolgok kiderülni
2019. jún. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Addig nem jutottunk el, hogy tulajdoni lap. Közben kiderült 1-2 dolog. Pl.: lehet, hogy új kutat kell furatni, stb...
2019. jún. 9. 17:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!