Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hová lenne érdemes költözni?...

Hová lenne érdemes költözni? Egész életemben Újpesten laktam, most sajnos költöznöm kell, de max.13 millióért errefelé nincs elfogadható lakás.

Figyelt kérdés

Panelről nem is álmodhatok, régi téglaépítésűek jöhetnek csak szóba. Belváros kizárva, csendes, nyugodt környéket keresek, de a külső kerületeket nem ismerem.

Olyan helyzetben vagyok, hogy gyakorlatilag teljesen mindegy lenne, hová költözök, mert már semmi és senki nem köt ide. Jelenleg nincs munkám, költözés után keresnék állást.

Akik ismerik a lenti környékeket, melyiket választanák?


XX. ker, Pesterzsébet, Erzsébetfalva (Sárrét utca, Géza utca), X. ker, Téglagyárdűlő, XIX. ker. (Jázmin utca),

vagy inkább Vác, Alsóváros ?

Ezeken a helyeken találtam csak megfelelő árban jó állapotú lakásokat, de tanácstalan vagyok.

Autóm nincs, tehát a közlekedés is sokat számít.

Tapasztalatok érdekelnének.



2019. jún. 14. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Erzsébetfalva, Vác
2019. jún. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. jún. 14. 17:52
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
13 millióért jó állapotú lakás Budapesten??
2019. jún. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Épp ez a probléma, hogy ennyiért nem igazán létezik.

Itt, Újpesten 11-12-ért szó szerint cigány putrit mutatott az ingatlanos..

Az a pár, amit írtam a kérdésben, azok átlagos, viszonylag jó állapotúak 13-14 között, de még csak a neten láttam őket, és a környékeket nem ismerem sajnos.

Az agglomerációban sincs, sőt, azok még sokszor drágábbak is. Pécsen, Szolnokon, Miskolcon (...) vannak ennyiért szép panellakások is, de olyan messzire azért mégsem mennék.

Még a végén úgy járok, hogy van 14 millióm, és hajléktalan leszek..

2019. jún. 14. 20:00
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Azert nehogy mar kilatastalannak hidd a helyzeted, mert nem olyan rossz 14 millaval a "zsebedben" kigondolni, hogy mi legyen.

Mit dolgoztal eddig? Milyen munka erdekelne? Ezekre a kerdesekre ha megvan a valasz, maris leszukithetjuk a Pesten kivuli helyek szamat. Nem kell Miskolcig meg Pecsig menni. Esztergomban, Kecskemeten, Hatvanban eleg szepen felzarkoztak a fizetesek pl. Dorog esetleg, ami Esztergomhoz es Pesthez is kozel van?

2019. jún. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Gyógyszerári asszisztens szakmám van, de gyógyszertárba nem nagyon tudok már elhelyezkedni, mert ahhoz emelt szintű képesítés kéne és nincs pénzem tanfolyamra.

Emellett sok éves irodai asszisztensi tapasztalatom is van

A legnagyobb gond a korom, 52 éves vagyok, százszámra küldtem a jelentkezéseket, de sehová nem vesznek fel.

Egyelőre a váci lakás felé hajlok, azért az elég nagy város ahhoz, hogy valami munkát talán leljek.

2019. jún. 15. 10:47
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is egy Pest megyei nagyváros legyen.
2019. jún. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem amiket élhetőnek nevezel 13 milláért, előbb látnod kéne....

Amúgy én is vidékre mennék, amennyire csak lehet, tudok.

2019. jún. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!