Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Kistarcsa Fenyvesliget,...

Kistarcsa Fenyvesliget, Dunaharaszti, Fótújfalu, Pilisjászfalu, Szigetszentmiklósra a jobb választás Budapestről költözni?

Figyelt kérdés
3. kerben dolgozom. De a környék, élhetőség érdekel. Mindenképp kiköltözöm Pestről. Elég volt. Autó van 2 is.

#költözés #Szigetszentmiklós #Dunaharaszti #Pilisjászfalu #Kistarcsa Fenyvesliget #Fótújfalu
2019. jún. 15. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Fót v Pilis
2019. jún. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Ha a 3. kerületben fogsz dolgozni, akkor mindenképp a budai oldalon válogatnák a települések közül, esetleg az M0 közelében, de Dunaharasztit, Szigetszentmiklóst kizárnám. Pár hónap után megbánnád, annyira szar lenne a közlekedés.
2019. jún. 16. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát Kistarcsán gondolkodtam, de semmi nincs ott gyakorlatilag. Harasztin most voltunk, nagyon tetszett. Van ovi, gimi, minden. Sokkal nagyvárosiasabb
2019. jún. 16. 15:53
 4/6 A kérdező kommentje:
Mi lehetne még jó szerinted?
2019. jún. 16. 15:54
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Dunaharasztiról bejárni a 3. kerbe, brutál gyilok. Szigetszentmiklósról nagyon korán kell elindulni, hogy átvergődj a dugón, bár attól is függ, melyik részén laknál. Pilisjászfalun gyakorlatilag semmi sincs. Régen Szárazágnak hívta a népnyelv, nem véletlenül. Orvos nem is tudom, van-e,az iskola pedig szerintem elég tré, de ez csak az én véleményem. Legtávolabb Piliscsabára költöznék, ha Óbudára kellene ingáznom, de irdatlan drágák a házak.
2019. jún. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%

Ha a fél életedet autózással akarod tölteni, akkor Dunaharaszti ezek közül.

Ami nálam szóbajöhetne ( ha egyáltalán hajlandó lennék ingázni) az Dunakeszi.

2019. jún. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!