Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szerintetek Dunaujvarosba...

Szerintetek Dunaujvarosba erdemes koltozni?

Figyelt kérdés
Most szuletett meg a kisfiam,es a nagyszulok miatt surgos koltozesre van szukseg. Dunaujvarosban talaltam nagyon sokat olcson,viszont teljesen idegen tolem is,es paromtol is. Velemeny rola aki ott el vagy elt esetleg?
2019. jún. 18. 15:43
 1/6 anonim válasza:
100%

Honnan költöznétek oda? Milyen igényeitek vannak?

Én éltem ott pár évet, nem szerettem... Nekem a kulturális élet, szórakozási lehetőség nem volt kielégítő, illetve a munkatársaim jó része kicsit beszűkült volt :/ persze biztos lehetett volna ez máshogyan is, nekem összességében nem jött be.

2019. jún. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szórakozási lehetőség nem nagyon van, viszont azon kívül szerintem nincs vele gond, legalábbis a közbiztonságra senki sem panaszkodik!
2019. jún. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Hát szórakozni nem igazán mennénk amúgy sem,pár hetes a kisfiam :)

Vidékről,azonbelül bicskéről mennénk.

Nincsenek nagy igények,csak bababarát környezet legyen. :)

2019. jún. 18. 19:46
 4/6 anonim válasza:

2000-ben 54 ezer fő körül volt a lakónépesség, ami 2017-re kb. 44 ezerre csökkent. (A környező kisebb települések népessége mindössze kb. 2200 fővel nőtt)

Szerintem ez mindent elmond a városról.

2019. jún. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4-es, nem csak Dunaújváros ilyen, hanem Győr kivételével kb. mindegyik magyar nagyvárosra ugyanaz jellemző: 1993-'94 körül volt a népességük a csúcson, azóta folyamatosan csökken az évek alatt!
2019. júl. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

5-ös A népesség csökkenése sajnos országos tendencia. A különbség a csökkenés mértékében van!


Érdemes megnézni a KSH kiadványát:

[link]

6. oldal

Kiemelném a vándorlási különbözetet, amiben a legrosszabb mutatóval Dunaújváros rendelkezik.

2019. júl. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!