Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Vettem egy lakást, de mégse...

Vettem egy lakást, de mégse tetszik, megérné eladni jövőre?

Figyelt kérdés

Állítólag 20%-os drágulást jósolnak még idén. De azon is gondolkozok, hogy kiadom albérlőknek.


Nekem van hol laknom (otthon lakok még)



2019. jún. 29. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mióta van meg?

Idővel meg is lehet szeretni.

Most kiadni érdemes, 4,5 évig adóköteles, ha többért adod el.

2019. jún. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

3 hete.


Tudom, de pl ha van 6 Misi hasznom úgy elég jó üzlet utána a 15% szja.


Vagy kevesebbet írunk az adásvételibe, épphogy drágábbért mint vettem😏

2019. jún. 29. 18:57
 3/10 anonim ***** válasza:
20%
Ha el akarod adni, még most csináld! Hamarosan válság lesz, akkor meg majd jól leesnek az ingatlanárak.
2019. jún. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem akkor aludj ott 2 hónapot, és meglátod, megszeretted-e.
2019. jún. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Nekem sem tetszett, amikor anyagi okok miatt egy jóval rosszabb adottságokkal rendelkező lakást vettem. Pár hónapig nagyon bántam, de végül mégis megszerettem. Csak annyi kellett hozzá, hogy igyekezzek minél barátságosabbá varázsolni, és ez sikerült is.
2019. jún. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Tudom, de pl ha van 6 Misi hasznom úgy elég jó üzlet"


De csak akkor, ha nem lakást akarnál venni újból!!

2019. jún. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én inkább a bérbeadáson gondolkoznék. Passzív hasznot termel neked, te meg élsz ahol élsz.
2019. jún. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

En berbe nem adnek semmit magyarorszagon ha nem uzlethelysegrol van szo.

Ha nem fizet az alberlod akkor nehez kitenni a hazbol. Ha nincs szerzodes akkor eselytelen hogy pl gazszamlat behajtsd. Ha van szerzodes akkor meg sokat kell adozni es vagy dragabban adod ki vagy pedig kevesebb a hasznod.

En inkabb eladnam es vennek egy ures telket.

Ha olyan helyen veszel ahol most meg van ures telek boven de kesobb nem lesz mert midnenki epit ra, akkor a tiedet konnyen el tudod passzolni ha kell a penz.

2019. jún. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Elhiszem, hogy egy idős néni főbérlővel eljátsszák ezt, de én úgy kivágnám őket, mint macskát... ha gyerekkel van, ha nem. De gyerekesnek ott kezdeném, hogy ki se adnám.
2019. júl. 1. 17:18
 10/10 anonim válasza:
csak keményen!
2019. júl. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!