Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Akinek elárverezte a végrehajt...

Akinek elárverezte a végrehajtó a házát mennyi idő után kapta meg a fennmaradó összeget?

Figyelt kérdés
A vételár fele ment csak el az adóságra a másik fele visszajárna nekem. Több mint 3 hónap telt el azóta hogy a vevő megfizette a vételárat. A bank megkapta a pénzét a végrehajtó is engem pedig folyamatosan leráznak. Először azt mondták jogerőre kell várni aztán elveszett egy tértivevény. Aztán azt mondták elutalták de pénz nekem nem érkezett, másnap azt mondták mégsem utalták el mert nincs jogerőn.Egy hete azt mondták pénteken utalnak. Nem érkezett pénz, felhívtam őket közölték elszámolták a jogerőre emelkedés napját majd egy hét múlva tudnak utalni. Ma kellett volna utaljanak pénz sehol. Ma megint hívtam őket azt mondták a kolléga rosszul tájékoztatott legutóbb még 2 hét mert még mindig nem jogerős 2 hét múlva lesz az. Személyesen nem hajlandóak fogadni mert nincs miről beszlénünk mert ők lezárták az ügyet, De közben mégsem hiszen szerintük még mindig nem jogerős a kifizetés.A Bank már áprilisban megkapta a pénzét, a végrehajtó is a saját jutalékát nekem semmi. 2 hét múlva már 4 hónapnál fogunk járni. Van valakinek tapasztalata hogy valóban ennyi ideig tart az ügymenet?

2019. júl. 4. 15:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!