Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Zala megye jó része Magyarorsz...

Zala megye jó része Magyarországnak?

Figyelt kérdés

2019. júl. 7. 15:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Karmacsra mondjuk nem költöznék...
2019. júl. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Vannak jó részei is (pl. Keszthely és Hévíz), meg egészen borzasztóak.

Összességében nem kimondottan jó.

2019. júl. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Pesten kívül, akkor mégis mi a jó?
2019. júl. 7. 16:05
 4/13 anonim ***** válasza:

Keszthely szép. Jó gimnázium is van. Egyetem is van. Sok bolt. Sok turista.

Zalaegerszegről egyre többen mondják, hogy fejlődik az ipara.

Zalában van Bázakerettye. Aki teheti, költözzön oda. Gyönyörű falu, és sok minden szolgáltatás elérhető ott, plusz termálfürdő. Olcsó házak.

2019. júl. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy "jó"? Szerintem érdemi munkalehetőség a két nagyvárosban van csak (Nagykanizsán, de még inkább Zalaegerszegen), esetleg Keszthelyen a turizmus miatt, de ebben nem vagyok biztos.

A falvak átlagban szépek, csak ugye Zalában megmaradt az aprófalvas településszerkezet, tehát nem bírnak ezek a pár száz fős, elöregedő falvak iskolákat megtölteni gyerekkel például.

No meg vannak erősen fertőzött falvak, de a többségében azért nincs sok cigány. Mondjuk könnyű ellenőrizni egy falu etnikai összetételét. Ha házat akarsz venni, akkor menj végig párszor lassan az utcákon autóval, aztán majd látod.

2019. júl. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"Pesten kívül, akkor mégis mi a jó?"


Sopron és környéke. Csak egy picit északabbra kell költöznöd, rágyúrnod a németre, és mehetsz is át Ausztriába dolgozni, ahol kukásként háromszor annyit keresel, mint itt egy kezdő tanár.

2019. júl. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagykanizsa nagyon rossz: munkalehetőség kevés, látnivaló kevés, amolyan perspektíva nélküli város.
2019. júl. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem megfordult a helyemben, hogy Hévízre, Keszthelyre, Tapolcára, vagy Egerszegre költözzek, mert szép lakásokat lehet kapni olcsóbban, mint Pesten. A bökkenő csak az, hogy még Pesten is alig találok munkát, ott meg végképp nem lenne esélyem, pláne nyelvtudás nélkül.
2019. júl. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%

"még Pesten is alig találok munkát"


Te most hülyéskedsz,vagy van valamilyen testi fogyatékosságod (nem sértésből mondom).

2019. júl. 8. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%
Nem, csupán elmúltam 50 éves, a munkaerő-piacon már le vagyok írva.
2019. júl. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!